Rose of Bulgaria Prírodná ružová voda 330ml

Rose of Bulgaria Prírodná ružová voda 330ml

4,80 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 2 bonusové body

Dostupné balenie

Skladom
33,00 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

ROSE WATER NATURAL – ružová prírodná voda. Je určená ľuďom, ktorí uprednostňujú používanie zdravých produktov prírodného pôvodu. Prírodná ružová voda je získavaná destiláciou kvetov ruže damascénskej. Neobsahuje chemické konzervanty. Práve vysokým podielom éterického ružového oleja je produkt prirodzene konzervovaný. Má čistiace, protizápalové, antialergické a utišujúce účinky. Vyživuje, hydratuje a upokojuje podráždenú alebo citlivú pleť. Zachová ju hladkú a elastickú, zároveň ju krásne prevonia a osvieži. Má univerzálne použitie ako čistiaca voda aj tonikum.

Bulharská ruža damascénska (Rosa Damascena) a z nej získavaná ružová voda a ružový olej, ktorý je jedným z najvzácnejších prírodných éterických olejov, sú základom tejto jedinečnej bulharskej prírodnej kozmetiky. Ružová voda je vodný destilát z čerstvých lupeňov ruže damascénskej, ktorá sa pre svoje výrazné antibakteriálne účinky nemusí stabilizovať žiadnymi konzervačnými látkami.

Bulharsko patrí medzi dvoch najväčších producentov oleja z ruží na svete, ktorý sa používa pri príprave prakticky všetkých svetoznámych parfumov. Jeho vysokú kvalitu dáva jedinečná mikroklíma, zloženie pôdy a ekologická čistota regiónu v Údolí ruží pri Kazanlaku. Ružový olej sa tak stal tekutým zlatom Bulharska a robí skvelé meno krajine po celom svete. Unikátne liečivé účinky ružového oleja a ružovej vody sú známe od dávnych čias a úspešne sa používajú na výrobu kozmetických produktov.

Výrobky prírodnej ružovej kozmetiky čistia a osviežujú pokožku, podporujú jej hydrolipidové vyváženie, stimulujú regeneráciu buniek, liečia a odstraňujú zápalové procesy. Majú antioxidačný efekt a spomaľujú proces starnutia pleti a tvorby vrások. Všetky tieto výrobky sú charakteristické nádhernou zmyselnou vôňou bulharskej damascénskej ruže.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Biofresh
Balenie: 330ml
Kód:
M8037
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaPleťová kozmetika
Trápi ma: