Rose of Bulgaria Ružový krém na nohy 75ml

Rose of Bulgaria Ružový krém na nohy 75ml

Krém na nohy s protizápalovým a antibakteriálnym účinkom. Odstraňuje pocit suchej a napätej pokožky. Obsahuje prírodnú ružovú vodu.

1,70 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 0 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

FOOT CREAM –  krém na nohy. Krém s protizápalovým a antibakteriálnym účinkom. Odstraňuje pocit suchej a napätej pokožky. Obsahuje prírodnú ružovú vodu, ktorá je obohatená o aktívne látky, ktoré stimulujú regeneráciu pokožky. Obsahuje sumachový extrakt, ktorý má silné adstringentné a antiperspirantné účinky. Obsahuje triclosan a oxid zinočnatý, ktorý má protizápalové a antibakteriálne účinky, zabraňuje poteniu a eliminuje zápach rozkladajúceho sa potu. Krém je určený na denné použitie.

Bulharská ruža damascénska (Rosa Damascena) a z nej získavaná ružová voda a ružový olej, ktorý je jedným z najvzácnejších prírodných éterických olejov, sú základom tejto jedinečnej bulharskej prírodnej kozmetiky. Ružová voda je vodný destilát z čerstvých lupeňov ruže damascénskej, ktorá sa pre svoje výrazné antibakteriálne účinky nemusí stabilizovať žiadnymi konzervačnými látkami.

Bulharsko patrí medzi dvoch najväčších producentov oleja z ruží na svete, ktorý sa používa pri príprave prakticky všetkých svetoznámych parfumov. Jeho vysokú kvalitu dáva jedinečná mikroklíma, zloženie pôdy a ekologická čistota regiónu v Údolí ruží pri Kazanlaku. Ružový olej sa tak stal tekutým zlatom Bulharska a robí skvelé meno krajine po celom svete. Unikátne liečivé účinky ružového oleja a ružovej vody sú známe od dávnych čias a úspešne sa používajú na výrobu kozmetických produktov.

Výrobky prírodnej ružovej kozmetiky čistia a osviežujú pokožku, podporujú jej hydrolipidové vyváženie, stimulujú regeneráciu buniek, liečia a odstraňujú zápalové procesy. Majú antioxidačný efekt a spomaľujú proces starnutia pleti a tvorby vrások. Všetky tieto výrobky sú charakteristické nádhernou zmyselnou vôňou bulharskej damascénskej ruže.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Biofresh
Balenie:
Kód:
M8052
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaStarostlivosť o nohyKozmetika pre mužov
Trápi ma: