Rose of Bulgaria Pánske ružové mydlo 100g

Rose of Bulgaria Pánske ružové mydlo 100g

pánske toaletné mydlo

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

SOAP FOR MEN – pánske toaletné mydlo. Luxusné kozmetické pánske mydlo. Čistí pokožku jemne a do hĺbky. Udržiava vlhkosť. Udržuje pokožku jemnú, pružnú a hladkú. Perfektné spojenie čistiaceho efektu a typickej mužskej dlhotrvajúcej vône. Prírodná ružová voda je bohatá na aktívne látky, ktoré stimulujú regeneráciu a posilňujú pokožku. Obsahuje jemné exfoliačné čiastočky a suché levanduľové lístky, má pílingový efekt.
Použitie: Navlhčite mydlo a ľahkými krúživými pohybmi vmasírujte do dlaní a na telo, kým sa nevytvorí bohatá pena. Opláchnite tečúcou vodou.

Bulharská ruža damascénska (Rosa Damascena) a z nej získavaná ružová voda a ružový olej, ktorý je jedným z najvzácnejších prírodných éterických olejov, sú základom tejto jedinečnej bulharskej prírodnej kozmetiky. Ružová voda je vodný destilát z čerstvých lupeňov ruže damascénskej, ktorá sa pre svoje výrazné antibakteriálne účinky nemusí stabilizovať žiadnymi konzervačnými látkami.

Bulharsko patrí medzi dvoch najväčších producentov oleja z ruží na svete, ktorý sa používa pri príprave prakticky všetkých svetoznámych parfumov. Jeho vysokú kvalitu dáva jedinečná mikroklíma, zloženie pôdy a ekologická čistota regiónu v Údolí ruží pri Kazanlaku. Ružový olej sa tak stal tekutým zlatom Bulharska a robí skvelé meno krajine po celom svete. Unikátne liečivé účinky ružového oleja a ružovej vody sú známe od dávnych čias a úspešne sa používajú na výrobu kozmetických produktov.

Výrobky prírodnej ružovej kozmetiky čistia a osviežujú pokožku, podporujú jej hydrolipidové vyváženie, stimulujú regeneráciu buniek, liečia a odstraňujú zápalové procesy. Majú antioxidačný efekt a spomaľujú proces starnutia pleti a tvorby vrások. Všetky tieto výrobky sú charakteristické nádhernou zmyselnou vôňou bulharskej damascénskej ruže.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Biofresh
Balenie:
Kategórie: KozmetikaMydlá a prípravky do kúpeľaKozmetika pre mužov
Trápi ma: