Rose of Bulgaria Kondicionér na vlasy 330ml

Rose of Bulgaria Kondicionér na vlasy 330ml

3,50 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 1 bonusový bod
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

HAIR CONDITIONER – balzam na vlasy. Vlasový kondicionér je vhodný najmä na vyčerpané a poškodené vlasy. Prírodná ružová voda s vysokým obsahom éterického ružového oleja je unikátnou zložkou tohto balzamu, ktorá v kombinácii so špeciálnymi komponentmi a vitamínmi zaručuje jemnosť a krásu vašim vlasom. Obsahuje blahodarný jojobový olej a harmančekový extrakt, hĺbkovo chráni, hydratuje a vyživuje suché a poškodené vlasy, dodá im hodvábny lesk a zabezpečí ľahké rozčesávanie.

Bulharská ruža damascénska (Rosa Damascena) a z nej získavaná ružová voda a ružový olej, ktorý je jedným z najvzácnejších prírodných éterických olejov, sú základom tejto jedinečnej bulharskej prírodnej kozmetiky. Ružová voda je vodný destilát z čerstvých lupeňov ruže damascénskej, ktorá sa pre svoje výrazné antibakteriálne účinky nemusí stabilizovať žiadnymi konzervačnými látkami.

Bulharsko patrí medzi dvoch najväčších producentov oleja z ruží na svete, ktorý sa používa pri príprave prakticky všetkých svetoznámych parfumov. Jeho vysokú kvalitu dáva jedinečná mikroklíma, zloženie pôdy a ekologická čistota regiónu v Údolí ruží pri Kazanlaku. Ružový olej sa tak stal tekutým zlatom Bulharska a robí skvelé meno krajine po celom svete. Unikátne liečivé účinky ružového oleja a ružovej vody sú známe od dávnych čias a úspešne sa používajú na výrobu kozmetických produktov.

Výrobky prírodnej ružovej kozmetiky čistia a osviežujú pokožku, podporujú jej hydrolipidové vyváženie, stimulujú regeneráciu buniek, liečia a odstraňujú zápalové procesy. Majú antioxidačný efekt a spomaľujú proces starnutia pleti a tvorby vrások. Všetky tieto výrobky sú charakteristické nádhernou zmyselnou vôňou bulharskej damascénskej ruže.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Biofresh
Balenie:
Kód:
M8032
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaVlasová kozmetika
Trápi ma: