Rose of Bulgaria Detský ružový sprchový šampón 200ml

Rose of Bulgaria Detský ružový sprchový šampón 200ml

3,31 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 1 bonusový bod
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

SHOWER GEL FOR KIDS – sprchový gél a šampón 2 v 1 pre deti. Univerzálny produkt pre vaše dieťa.
Šampón – jemne čistí vlásky bez podráždenia očí. Plnohodnotné vyváženie prírodných extraktov a modernej technológie starostlivosti o vlasy.
Sprchový gél – jemný ako detské mydlo, a preto sa odporúča aj pre citlivú pleť. Obsahuje prírodnú ružovú vodu, ktorá je bohatá na aktívne látky, ktoré stimulujú regeneráciu a posilňujú pokožku. Obsahuje extrakt z harmančeka, ktorý má protizápalový, posilňujúci a liečivý účinok. Produkt neobsahuje žiadne farbivá a alergény. Určené pre bábätká, deti, ako aj pre celú rodinu.
Použitie ako šampón: naneste na vlasy a ľahkými krúživými pohybmi vytvorte bohatú penu. Po jednej až dvoch minútach opláchnite vodou. Použitie ako sprchový gél: naneste na vlhkú hubku a vmasírujte do pokožky, po jednej až dvoch minútach opláchnite vodou.

Bulharská ruža damascénska (Rosa Damascena) a z nej získavaná ružová voda a ružový olej, ktorý je jedným z najvzácnejších prírodných éterických olejov, sú základom tejto jedinečnej bulharskej prírodnej kozmetiky. Ružová voda je vodný destilát z čerstvých lupeňov ruže damascénskej, ktorá sa pre svoje výrazné antibakteriálne účinky nemusí stabilizovať žiadnymi konzervačnými látkami.

Bulharsko patrí medzi dvoch najväčších producentov oleja z ruží na svete, ktorý sa používa pri príprave prakticky všetkých svetoznámych parfumov. Jeho vysokú kvalitu dáva jedinečná mikroklíma, zloženie pôdy a ekologická čistota regiónu v Údolí ruží pri Kazanlaku. Ružový olej sa tak stal tekutým zlatom Bulharska a robí skvelé meno krajine po celom svete. Unikátne liečivé účinky ružového oleja a ružovej vody sú známe od dávnych čias a úspešne sa používajú na výrobu kozmetických produktov.

Výrobky prírodnej ružovej kozmetiky čistia a osviežujú pokožku, podporujú jej hydrolipidové vyváženie, stimulujú regeneráciu buniek, liečia a odstraňujú zápalové procesy. Majú antioxidačný efekt a spomaľujú proces starnutia pleti a tvorby vrások. Všetky tieto výrobky sú charakteristické nádhernou zmyselnou vôňou bulharskej damascénskej ruže.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Biofresh
Balenie:
Kód:
M8053
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Detské potrebyDetská kozmetikaStarostlivosť o pokožkuStarostlivosť o vlasy
Trápi ma: