Rose of Bulgaria Detské ružové mydlo 100g

Rose of Bulgaria Detské ružové mydlo 100g

1,48 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 0 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

SOAP FOR KIDS – detské kozmetické mydlo s prírodnou ružovou vodou. Čistí pokožku jemne a do hĺbky. Udržuje vlhkosť. Pokožka je jemná, pružná, hladká a bez podráždenia. Formula „bez sĺz“ je spojená s perfektným mycím efektom. Obsahuje prírodnú ružovú vodu, ktorá je bohatá na aktívne látky, ktoré stimulujú regeneráciu a posilňujú pokožku. Produkt neobsahuje žiadne farbivá a alergény. Určené pre bábätká, deti, ako aj pre celú rodinu.

Použitie: Navlhčite mydlo. Začnite ľahkými krúživými pohybmi, masírujte pokožku až do vytvorenia bohatej peny. Opláchnite tečúcou vodou.
Bulharská ruža damascénska (Rosa Damascena) a z nej získavaná ružová voda a ružový olej, ktorý je jedným z najvzácnejších prírodných éterických olejov, sú základom tejto jedinečnej bulharskej prírodnej kozmetiky. Ružová voda je vodný destilát z čerstvých lupeňov ruže damascénskej, ktorá sa pre svoje výrazné antibakteriálne účinky nemusí stabilizovať žiadnymi konzervačnými látkami.Bulharsko patrí medzi dvoch najväčších producentov oleja z ruží na svete, ktorý sa používa pri príprave prakticky všetkých svetoznámych parfumov. Jeho vysokú kvalitu dáva jedinečná mikroklíma, zloženie pôdy a ekologická čistota regiónu v Údolí ruží pri Kazanlaku. Ružový olej sa tak stal tekutým zlatom Bulharska a robí skvelé meno krajine po celom svete. Unikátne liečivé účinky ružového oleja a ružovej vody sú známe od dávnych čias a úspešne sa používajú na výrobu kozmetických produktov.Výrobky prírodnej ružovej kozmetiky čistia a osviežujú pokožku, podporujú jej hydrolipidové vyváženie, stimulujú regeneráciu buniek, liečia a odstraňujú zápalové procesy. Majú antioxidačný efekt a spomaľujú proces starnutia pleti a tvorby vrások. Všetky tieto výrobky sú charakteristické nádhernou zmyselnou vôňou bulharskej damascénskej ruže.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Biofresh
Balenie:
Kód:
M8054
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Detské potrebyDetská kozmetikaStarostlivosť o pokožkuKozmetikaMydlá a prípravky do kúpeľa
Trápi ma: