• Novinka
  • Z reklamy
REVICOLIN kvasinky na dráždivé črevo

REVICOLIN kvasinky Kluyveromyces + PEA 30 kapsúl

Tablety na úľavu pri dráždivom čreve, halitóze a histamínovej intolerancii

31,50 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 15 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

REVICOLIN kvasinky Kluyveromyces + PEA 30 kapsúl

REVICOLIN je entero a histamíno špecifický výživový doplnok. Produkt je vhodný pre ľudí s dráždivým črevom, enterálnou histaminózou (histamínová intolerancia spôsobená potravinami), žalúdočnou halitózou (zápach z úst pôvodom zo žalúdka, nie dentálneho pôvodu). Obsahuje vysoko-špecifické "smart" kvasinky Kluveromyces Marxianus Fragilis a mikronizovaný palmitoyletanolamid. V úvode sa odporúča užívanie 2 x 1 kapsula denne (1 ráno, 1 večer), neskôr obvykle postačuje 1 kapsula ráno.

Dávkovanie a spôsob užívania

Odporúča sa 1 alebo 2 kapsuly denne. V úvode, počas14 dní sa odporúča užívanie 2 x 1 kapsula denne (1 ráno a 1 večer). Neskôr, od 15. dňa obvykle postačuje 1 kapsula ráno, prípadne podľa potreby.

Zloženie

Kluyveromyces Marxianus Fragilis B0399 10 miliónov živých kvasiniek (*CFU), Palmitoyletanolamid (mikronizovaný) 150 mg, hydroxypropylmetylcelulóza (HPMC, kapsula), objemové činidlo (kukuričný škrob, hydrogenfosforečnan vápenatý), protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín).

Upozornenie

Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu, ani zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Držte mimo dosahu malých detí. Nie je vhodné pre deti mladšie ako 6 rokov. Užívanie u detí, tehotných a dojčiacich žien odporúčame konzultovať s lekárom. Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo zdrojov tepla

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: PHARCOS
Balenie: 30 kapsúl
Kód:
MAG01087
ŠUKL kód:
EAN:
8588007771335
Kategórie: Výživové doplnkyTráviace ťažkostiTrávenieNadúvanie
Trápi ma: Podpora tráveniaTrávenie a metabolizmusHnačkaNadúvanie