• Odporúčame
REPAR.IT H4 roztok 50ml

REPAR.IT H4 roztok 50ml

Pomáha pri problémoch s hemoroidmi. Zmierňuje zápal, opuch, podráždenie a svrbenie v oblasti konečníka. Uľahčuje bolestivé vyprázdňovanie.

18,30 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 9 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

REPAR.IT H4

Roztok na vonkajšie použitie

REPAR.IT H4 je prírodný, patentovaný produkt so 4 základnými a niekoľkými podpornými zložkami, ktorý významne napomáha pri problémoch v oblasti konečníka.
Je vyrobený podľa tradičnej osvedčenej receptúry s dôrazom na výrazné účinky dubovej kôry a dôsledne vybraných bylín. Inovatívnym a vyváženým zložením upokojujúcich a regenerujúcich zložiek, ktoré sú ľahko vstrebateľné, udržiava pokožku konečníka v dobrom zdravotnom stave.

REPAR.IT H4 Vám znova vráti jedinečný pocit pohody a komfortu.

  • Aplikácia iba 1x denne
  • Výrazný pocit úľavy po aplikácii
  • Zlepšenie už po niekoľkých dňoch
  • Bez lekárskeho predpisu

REPAR.IT H4 je unikátny prírodný prípravok vyrobený podľa tradičnej osvedčenej receptúry s dôrazom na výrazné účinky dubovej kôry a dôsledne vybraných bylín. Inovatívnym a vyváženým zložením upokojujúcich a regenerujúcich zložiek, ktoré sú ľahko vstrebateľné, udržiava pokožku konečníka v dobrom zdravotnom stave.

Účinok prípravku REPAR.IT H4 je postavený na vynikajúcom prieniku dubovej kôry a bylinných látok cez sliznicu konečníka až ku rozšíreným a zapáleným kapiláram v hĺbke tkaniva, ktoré obkolesuje oblasť konečníka. Dobrý prienik týchto látok zabezpečuje alkohol, ktorý funguje ako nosič , zároveň pôsobí vazokonstrikčne (sťahuje rozšírené kapiláry) a dezinfekčne. Unikátne zložky roztoku pomáhajú sliznicu konečníka regenerovať a pôsobia upokojujúco. Mentol pôsobí na pokožku chladivo a dodatočne môže zmierniť bolestivosť.

Riešenie problémov v oblasti konečníka pomocou prípravku REPAR.IT H4 je mimoriadne úspešné a pomáha prevažnej väčšine ľudí udržiavať pokožku v dobrom zdravotnom stave. Účinok prípravku REPAR.IT H4 sa prejaví už po niekoľkých dňoch aplikácie. Je dôležité dodržať odporúčania o správnom používaní prípravku. Pri občasnom použití sa síce výrazne zlepšuje stav, ale nemusí dôjsť k úplnému odstráneniu problémov. Preto odporúčame dôkladnú a pravidelnú aplikáciu prípravku aj po odznení akútnej fázy. Používanie roztoku predchádza možnému vzniku hemoroidov.

Charakteristika:

Viaczložkový prírodný roztok,  ktorý pomáha pri problémoch v oblasti konečníka.
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľov.

Dávkovanie a spôsob použitia:

Produkt je určený na vonkajšie použitie na pokožku v oblasti konečníka.
Aplikuje sa 1x denne po stolici na oblasť v okolí konečníka (po dôkladnom umytí a osušení) prstom alebo vatovým tampónom.

Uchovávanie:

Pri teplote do 25°C, v suchu, chrániť pred svetlom.
Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. Vhodné od 18 rokov.

Odporúčané použitie

REPAR.IT H4

je určený na vonkajšie použitie. Aplikuje sa 1x denne, ráno po stolici alebo večer pred spaním na umytý a osušený konečník.

Spôsob aplikácie: Fľaštičku je potrebné pred aplikáciou dôkladne pretrepať. Vznikne emulzia, ktorá sa udrží na mieste aplikácie po celý deň. Roztok aplikujte prstom alebo vatovým tampónom, dôkladne rozotrite na čistý a osušený konečník a okolie.
Bezprostredne po aplikácii môže dôjsť k pocitu pálenia, ktorý po niekoľkých sekundách pominie. Následne sa dostavuje výrazný pocit úľavy.
Po odznení problému aplikujte ešte niekoľko dní, z dôvodu úplnej regenerácie.

Dĺžka aplikácie závisí od charakteru a rozsahu postihnutia. Najlepšie výsledky sa dosahujú pri používaní roztoku počas doby aspoň 3 až 6 týždňov. Pri výraznejších problémoch môže regenerácia trvať aj dlhšie. Nepravidelné aplikovanie spôsobí utlmenie problémov, nie však ich odstránenie.
REPAR.IT H4 má vysokú úspešnosť v potláčaní problémov v oblasti konečníka aj bez potreby ďalších doplnkových prípravkov.

Upozornenie
O svojom probléme sa vždy poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Vhodné od 18 rokov.

Zloženie

REPAR.IT H4

obsahuje viacero bylinných zložiek a ďalších prírodných látok, ktoré svojím synergickým pôsobením účinne napomáhajú riešeniu problémov v oblasti konečníka.

Ingredients

Alcohol Denat (60% vol ),Paraffinum Liquidum, Aqua , Menthol , Ethyl Acetate, Ethyl Formate, Isopropyl Myristate, Quercus Extract, Parfum, Azulene, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Hydroxycitronellal, d-Limonene, Eugenol ,Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: DELTA MEDICAL
Balenie: 50ml
Kód:
M17952
ŠUKL kód:
EAN:
8588005212014
Kategórie: Čistenie, dezinfikácia a ranyZdravotnícke potrebyIntímne potreby
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuSrdce, cievy, krvHemoroidy