René Furterer Complexe 5 Stimulujúci rastlinný extrakt 50 ml

René Furterer Complexe 5 Stimulujúci rastlinný extrakt 50 ml

René Furterer Complexe 5 Stimulujúci rastlinný extrakt - tonizácia a posilnenie vlasovej pokožky - pred šampónom - všetky typy vlasov.

35,16 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 17 bonusových bodov
 • Popis produktu
 • Hodnotenie produktov
 • Doplňujúce informácie

COMPLEXE 5

Krásne vlasy vyrastajú zo zdravej vlasovej pokožky. COMPLEXE 5 Stimulujúci rastlinný extrakt je nevyhnutnou starostlivosťou pre posilnenie vlasov od korienkov. Jeho jedinečné koncentrované zloženie očisťuje vlasovú pokožku a podporuje mikrocirkuláciu, to všetko je pre zdravé vlasy nevyhnutné. Masáž vlasovej pokožky s použitím COMPLEXE 5 príjemne predĺži relaxačný zážitok a je počiatočným krokom všetkých rituálov René Furterer, ktorý vedie ku zvýšeniu účinnosti všetkých prípravkov.

 • 100 % prírodné aktívne látky
 • Bez parabénov
 • Bez silikónov

Rastlinný elixír stimulujúci vlasovú pokožku a podporujúci rast krásnych a zdravých vlasov

 • Esenciálny olej z pomaranča
 • Esenciálny olej z levandule  

Stimulujúci rastlinný extrakt je základom pre zdravú vlasovú pokožku a krásne vlasy. S vysokou koncentráciou esenciálnych olejov z pomarančovníka a levandule, ktoré podporujú mikrocirkuláciu a rast krásnych a zdravých vlasov.

Complexe 5 tiež čistí vlasovú pokožku, čo desaťnásobne zvyšuje prenikanie aktívnych látok obsiahnutých v produktoch následnej starostlivosti. Jedná sa o základný počiatočný bod všetkých rituálov starostlivosti o vlasy René Furterer.

 • Stimulácia mikrocirkulácie a povzbudenie vlasovej pokožky k rastu krásnych a zdravých vlasov.
 • Zvyšuje pôsobenie produktov následnej starostlivosti, vďaka desaťnásobnému zvýšeniu prenikania aktívnych látok v nich obsiahnutých
 • Unikátna koncentrácia esenciálnych olejov z pomarančovníka a levandule

Zloženie:

LIMONENE, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) OIL (CITRUS AURANTIUM DULCIS OIL), FRAGRANCE (PARFUM), RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL (RICINUS COMMUNIS SEED OIL), HEXYLENE GLYCOL, GLYCERYL LINOLEATE, LAVANDULA HYBRIDA OIL, CITRAL, ORIGANUM MAJORANA LEAF OIL, THYMUS VULGARIS FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, LINALOOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, GERANIOL, GLYCERYL LINOLENATE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL (GLYCINE SOJA OIL), ORIGANUM VULGARE LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL       

Použitie:

Nanášajte 1 -2 x týždenne na celý povrch vlasovej pokožky po jednotlivých partiách, vmasírujte. Môže sa objaviť pocit tepla, ktorý je spôsobený aktiváciou mikrocirkulácie (prekrvenia).

Doba pôsobenia 5 - 10 minút, následne použite šampón. V prípade vniknutia do oka dôkladne vypláchnite.   

Len pre dospelých a dospievajúcich.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: René Furterer
Balenie: 50 ml + 50 ml
Kód:
M24813
EAN:
Kategórie: KozmetikaVlasy
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuVlasyVýživa vlasovVypadávanie vlasov