• Akcia
Remescar vačky a kruhy pod očami 8ml
Remescar vačky a kruhy pod očami 8ml

Remescar vačky a kruhy pod očami 8ml

Zmiernite vačky a tmavé kruhy pod očami v niekoľkých minútach! OKAMŽITÉ viditeľné výsledky. Efekt už po prvej aplikácii. Klinicky dokázané.

32,40 €
27,50 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 13 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Revolučná technológia EYESYL okamžite cieli na opuchy pod očami a tmavé kruhy vďaka unikátnej kombinácii ílových minerálov a bipeptidového komplexu, ktorá prispieva k výraznému spevneniu pokožky, znižuje hromadenie tekutiny pod očami a znižuje aktivitu mikro-mimických svalov. Tieto procesy pomáhajú redukovať opuch očí a eliminujú výskyt tmavých kruhov. 

Remescar vačky a kruhy pod očami je krém s okamžitým efektom, ktorý zmierňuje vačky pod očami a vzhľad tmavých kruhov iba vďaka jednej aplikácii denne..

Vačky a kruhy pod očami

Každý niekedy môže trpieť vačkami alebo tmavými kruhmi pod očami, ktoré sú často zdrojom hanby a frustrácie. Môžu zmeniť celkový vzhľad človeka. Vyzerá potom unavene, starší alebo dokonca chorý a ľudia sa ho potom pýtajú, či je mu dobre a či sa dobre vyspal. To môže byť veľmi nepríjemné a má to negatívny efekt na sebavedomie a celkový pocit človeka.
 

rozdiel

Vačky pod očami a kruhy pod očami sú často zamieňané. Ale človek môže mať tmavé kruhy bez vačkov pod očami. Vačok pod očami je nadbytočný objem spôsobený nahromadením tekutiny v oblasti pod očami. Tmavé kruhy nie sú spôsobené tým, že by bola koža tmavá, ale tým, že je pokožka v tej oblasti príliš tenká. Preto sú žilky viditeľné cez pokožku a nám sa toto javí ako tmavý kruh pod očami.
 

riešenie

 

Každý samozrejme túži po sviežom vzhľade, ktorý je nemožný s vačkami a tmavými kruhmi pod očami. Našťastie dnes existuje riešenie, ako sa týchto nepekných vačkov a kruhov pod očami zbaviť a vrátiť očiam ich žiaru. Vyskúšajte Remescar vačky a kruhy pod očami!

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Sylphar
Balenie: 8 ml
Kód:
M23449
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaPleťová kozmetika
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuHlava a nervyKožaÚnava, vyčerpanosťVrásky,starnutie a pevnosť pleti