REKINAL

Rekinal 60cps

Rekinal  obsahuje 100% čistý olej z pečene žraloka grónskeho. Olej obsahuje najmä skvalén, alkylglyceroly a omega-3 nenasýtené mastné kyseliny

15,50 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 7 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Rekinal,

výživový doplnok obsahujúci 100% čistý olej z pečene žraloka grónskeho (Somniosus microcephalus), ktorý žije vo vodách Severného mora a severného Atlantického oceánu vo veľkých hĺbkach, zvyčajne v 200 až 600m a je známy svojou dlhovekosťou. Jeho veľká pečeň tvorí 15 až 20% celkovej hmotnosti žraloka. Oĺej obsahuje najmä skvalén, alkylglyceroly a omega-3 nenasýtené mastné kyseliny (kyselinu eikozapentaénovú - EPA a kyselinu dokozahexaénovú - DHA).

Zloženie :  1 kapsula obsahuje 410 mg oleja z pečene žraloka, z toho minimálne 82 mg alkylglycerolov, minimálne 12,3 mg DHA, minimálne 4,1 mg skvalénu, minimálne 3,3 mg EPA

Neobsahuje sacharózu, lepok, konzervačné látky, farbivá, laktózu, mliečne bielkoviny.

Dávkovanie : 3 kapsuly denne. Užívať 3x denne 1 kapsulu, alebo 3 kapsuly naraz počas jedla. Kapsuly je potrebné užiť vcelku a zapiť dostatočným množstvom vody.

Upozornenia: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Prípravok neužívajte v prípade alergie na akúkoľvek zložku. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňovať mimo dosahu detí. Skladovať pri teplote 15-25°C na suchom mieste. Chrániť pred svetlom.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.