Refer Bieliaci krém na tvrdú a drsnú pokožku 50g

Refer Bieliaci krém na tvrdú a drsnú pokožku 50g

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Špeciálne vyvinutý na lakte, kolená, členky a pod. Krém na tvrdú a drsnú pokožku. Bieliaci krém na drsnú pokožku. Vonkajšia vrstva pokožky sa volá “epiderma“ ktorá obsahuje niekoľko vrstiev. Tieto môžu byť tenké alebo hrubé, záleží od jej funkcie. Pokožka na viečkách je tenká a obsahuje iba štyri vrstvy. Zvlášť oblasti pokožky také ako lakte, kolená a členky sú dosť hrubé a viac elastické než ostatné oblasti pokožky. Oni sú zložené z 10 a viac vrstiev, ochraňujú pokožku proti nárazom a častému treniu.

Pokožka na lakťoch, kolenách, členkoch (drsná pokožka) je náchylnejšia na to že sa stáva drsnou, hrubou a tmavou. Drsná pokožka si vyžaduje špeciálnu starostlivosť a používanie bežného krému alebo telového mlieka na to nestačí. Vaša pokožka môže vyzerať krásne, ale bude vyzerať neupravene, ak drsná pokožka stmavne.

Ošetrite ju teraz koncentrovaným, špeciálne vyvinutým produktom, navrhnutým za účelom prinavrátenia jemnosti, hladkosti a rovnováhy prirodzenej farby vašej pokožky, a to bezpečne, vďaka jeho prírodným zložkám. Vysoko koncentrované výťažky z bylín a vitamín E v prípravku Refer vsiaknu do pokožky a viditeľne zlepšujú vzhľad a povrch vašej pokožky, navracajú jej jemnosť a hladkosť a zároveň pomáhajú vyrovnať prirodzenú farbu vašej pokožky.

PRÍRODNÉ BYLINNÉ ZLOŽKY:
Výťažky z tamarindu pomáhajú odstraňovať odumreté kožné bunky a zároveň obnovujú a zjemňujú pokožku. Výťažky z miešaného ovocia obsahujú prírodné AHA kyseliny, ktoré pomáhajú vyhladiť pokožku. Výťažky zo sladkého drievka a moruše pomáhajú viditeľne vyrovnávať prirodzenú farbu pokožky. Výťažok zo ženšenu pomáha vyhladiť a rozjasniť pokožku. Výťažok z kaktusu pokožku zvlhčuje a chráni ju pred zápalmi. Prášok z aloe vera má nedráždivé a zvlhčujúce vlastnosti. Olej zo sezamových semienok opätovne hydratuje pokožku a zamedzuje jej vysúšaniu. Vitamín E má antioxidačné a zvlhčujúce vlastnosti.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: F.C.P.
Balenie: 50g
Kategórie: KozmetikaProblémy kože
Trápi ma: