Reduktan - čajovina na redukčnú diétu 20x2g

Reduktan - čajovina na redukčnú diétu 20x2g

Čajová zmes. Ovplyvňuje metabolizmus. Má preháňajúci a mierne močopudný účinok.

2,35 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 1 bonusový bod
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Čajovina na redukčnú diétu

Charakteristika

Čajovina ovplyvňuje metabolizmus. Má účinok preháňajúci (Frangulae cortex, Sennae folium, Fucus vesiculosus, Sambuci fructus) a mierne močopudný (Betulae folium, Petroselini radix).

Balenie

20 záparových vreciek po 2,0 g

Zloženie

Fucus vesiculosus (chaluha bublinatá), Frangulae cortex (krušinová kôra), Sambuci nigrae flos (kvet bazy čiernej), Sennae folium (sennový list), Foeniculi amari fructus (feniklový plod), Petroselini radix (petržlenový koreň), Sambuci fructus (plod bazy čiernej), Betulae folium(brezový list), Liquiritiae radix(koreň sladkého drievka)

Príprava a dávkovanie

1 vrecko sa zaleje 1/4 l vriacej vody a nechá sa 5 minút vylúhovať v prikrytej šálke. Čaj sa nesmie variť. Pije sa teplý a nesladený 1–3x denne pred jedlom. Pri hnačkových ťažkostiach sa pitie čaju obmedzí na 1x denne, najlepšie večer.
Po 14 dňoch sa pitie čaju preruší na ďalších 14 dní, aby sa predišlo možnému návyku a nežiaducím účinkom. Pripravuje sa vždy čerstvý, bezprostredne pred užitím.
1 polievková lyžica čajoviny (5 g) sa zaleje šálkou (1/4 l) vriacej vody a po 15 minútach vylúhovania v zakrytej nádobe sa scedí. Čaj sa nesmie variť. Pije sa teplý a nesladený 1–3x denne pred jedlom. Pri hnačkových ťažkostiach sa pitie čaju obmedzí na 1x denne, najlepšie večer.
Po 14 dňoch sa pitie čaju preruší na ďalších 14 dní, aby sa predišlo možnému návyku a nežiaducím účinkom. Pripravuje sa vždy čerstvý, bezprostredne pred užitím.

Kontraindikácie

Tehotné a dojčiace ženy. Osoby s ochorením srdca a obličiek ak sú sprevádzané opuchmi.

Upozornenie

Pri predávkovaní a nedodržaní odporúčaného spôsobu užívania môže dôjsť k poruche rovnováhy elektrolytov a strate draslíka. Užívanie prípravku ukončite a vyhľadajte lekára.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: LEROS
Balenie: 20 záparových vreciek po 2g
Kód:
91532
ŠUKL kód: 91532
EAN:
Kategórie: Bylinné čajeNa trávenie
Trápi ma: