Proval EPI Forte - Pri ťažkostiach s prostatou 60tob

Proval EPI Forte - Pri ťažkostiach s prostatou 60tob

Vysoko účinné fytosteroly. Vďaka originálnej trojnásobnej kombinácii aktívnych látok Triple impact formula priaznivo pôsobí na činnosť prostaty a pri zmierňovaní všetkých podstatných prostatických ťažkostí.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Originálny, účinný a spoľahlivý bylinný preparát priaznivo pôsobiaci na činnosť prostaty a pri prostatických ťažkostiach.

Charakteristika

Proval® EPI FORTE vďaka originálnej trojnásobnej kombinácii aktívnych látok Triple impact formula priaznivo pôsobí na činnosť prostaty a pri zmierňovaní všetkých podstatných prostatických ťažkostí.3)

Indikácie

Proval® EPI FORTE je vhodný:

  • pre všetkých mužov už od 40. roku veku,
  • pre mužov s častým a ťažkým močením,
  • ako pri výskyte prvých problémov, tak pri rozvinutých problémoch so zväčšenou prostatou (BHP).

Aktívne látky

  1. Zmierňujú všetky sprievodné prejavy zväčsenej prostaty (BHP): Extrakt z vrbovky malokvetej (Epilobium parviflorum) priaznivo pôsobí pri ťažkostiach s prostatou.1,3) Beta-sitosterol a iné rastlinné steroly sú významným regulátorom činnosti radu enzýmov. Pôsobí ako inhibítor 5-alfa-reduktázy, enzýmu zodpovedného za vznik BHP.2)
  2. Blokujú tvorbu látok spôsobujúcích rast prostaty: Čisté rastlinné steroly pomáhajú blokovať rastové faktory prostaty.2)
  3. Zvyšujú antioxidačnú schopnosť organizmu: Extrakt z vrbovky malokvetej (Epilobium parviflorum) obsahuje unikátne látky oenotheín A a B, ktoré v spojení s antioxidantmi (vitamín E a organicky viazaný selén) hrajú významnú úlohu pri BHP.1)

Dávkovanie

Odporučené dávkovanie: 1 až 2 tobolky denne nalačno, zapiť. Dávka 2 tobolky denne je odporučené pre mužov s výraznou intenzitou ťažkostí. Účinok sa dostavuje už v prvých 4 týždňoch užívania. ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Pre dosiahnutie výrazných účinkov odporúčame Proval® EPI FORTE užívať dlhodobo (niekoľko mesiacov). Pri dlhodobom užívaní je bezpečný, nie sú známe žiadne vedľajšie účinky.

Zloženie

  Zložky:  1 tobolka  Obsah v dennej dávke (2 tobolky)

 

 

Triple impact formula

 

Vrbovka malokvětá Epilobium parviflorum (extrakt) 110 mg  220 mg
Rastlinné steroly (zmes obsahujúca beta-sitosterol, campesterol, stigmasterol, brassicasterol, stigmastanol,ergostanol, campestanol) 140 mg  280 mg
Vitamín E 5 mg (50% ODD*)  10 mg (100% ODD*)
Selenizované kvasnice  10 mg (22 µg Se)  20 mg (44 µg Se)
Pomocné látky: Stearan horečnatý E 470b, mikrokryštalická celulóza E 460, želatína, farvivo E 171

*ODD - odporúčaná denná dávka

Upozornenie

Výrobok neobsahuje lepok. Nie je určený pre ženy a deti! Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Skladovať v suchu pri teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukladať mimo dosahu detí! nevytavovať priamemu slnku!

Obsah

30 toboliek

Referencie:

1) Ducrey, B. et al.: Inhibition of 5 alpha-reductase and aromatase by the ellagitannis oenothein A and oenothein B from Epillobium species, Planta Med, 1997, 63(2): 111-4.

2) Klippel, K.F. et al.: A multicentric, placebo-controlied, double-blind clinical trail of beta-sitosterol (phytosterol) for treatment of benign prostatic hyperplasia. Br J Urol., 1997, 80(3): 427-32.

3) Kolombo, I., Porš, J. Sledování účinnosti Provalu EPI při BHP. Klinické pozorování, 2006.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Valosun
Balenie: 60 toboliek
Kategórie: Výživové doplnkyVitamíny pre mužov
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuMočové a pohlavné orgányProstata