Protein Premium Energy 1400g

Protein Premium Energy 1400g

Unikátny a funkčný produkt, ktorý podporí vrcholový výkon a predstavuje optimálny zdroj živín pre regeneráciu po náročnom fyzickom či vytrvalostnom výkone.

79,95 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 39 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Protein Premium Energy je unikátny a funkčný produkt, ktorý podporí vrcholový výkon a predstavuje optimálny zdroj živín pre regeneráciu po náročnom fyzickom či vytrvalostnom výkone.
Obsahuje špeciálnu kombináciu ingrediencií (MET/FLEX Technológia) so špeciálnym škrobom SuperStarch (HMT škrob bez GMO; glukózový polymér s vysokou molekulovou hmotnosťou 500 000 - 700 000g/mol, maximálnou využiteľnosťou a nízkou inzulínovou odozvou) a hydrolyzovaný ultrafiltrovaný hovädzí proteín (97% peptidový izolát). Produkt je doplnený o rastlinnú formu aminokyselín BCAA 4:1:1(L-leucín:L-izoleucín:L-valín), MCT tuky a minerály.
Škrob SuperStarch je špeciálna forma sacharidu, ktorá sa uvoľňuje postupne, má nízku osmolaritu a úplne sa vstrebáva v tenkom čreve. Nejde o bežný kukuričný škrob.
Protein Premium Energy je prémiový produkt, ktorý podporí váš zaslúžený vrcholový výkon, urýchli regeneráciu a vytvorí metabolické podmienky na plnohodnotnú sebarealizáciu. Je vynikajúci na regeneráciu po náročnom fyzickom, silovom či vytrvalostnom výkone. Produkt sa dá použiť pred záťažou alebo po nej, pretože hovädzí hydrolyzát aj SuperStarch sú veľmi ľahko stráviteľné, nezaťažujú tráviace ústrojenstvo a rýchlo opúšťajú žalúdok.
SuperStarch je špeciálny zdroj energie, ktorý je vyrobený špeciálnou hydrotermickou metódou HMT (Hydrothermally modified waxy maize strach) z certifikovanej kukurice bez GMO, bez chemikálií a enzymatickej modifikácie.
Protein Premium Energy:
    pomáha predchádzať energetickým výkyvom
    nezvyšuje hladinu inzulínu
    umožňuje súbežné spaľovanie tukov
    zefektívňuje proces regenerácie po fyzickej záťaži
Vďaka unikátnej kombinácii s MCT tukmi, BCAA 4:1:1 a hovädzím proteínom vytvárajú synergický efekt, ktorý vo väčšej miere zlepšuje efektivitu organizmu.
Jedinečnosť kombinácie daných ingrediencií nazývame MET/FLEX technológia. Optimalizuje vnútorné metabolické prostredie, podporuje schopnosť efektívne využívať „tukové“ zdroje energie počas i po záťaži. Telo sa učí inteligentne šetriť zásobami glykogénu (svalového i pečeňového), ktoré vám tak ostanú na najnáročnejšie fázy fyzického výkonu.
Protein Premium Energy zabezpečuje:
    Stabilný zdroj energie pre fyzický i duševný výkon (vytrvalostné športy -  beh, plávanie, bicyklovanie; dynamické individuálne a kolektívne športy - crossfit, tenis, gymnastika, futbal, volejbal, hokej, basketbal, hádzaná, vodné pólo; rôzne akrobatické či krátke, vysoko dynamické športové disciplíny; povolania vyžadujúce vysokú mieru sústredenia ako šoféri, piloti, vojaci).
    Kvalitnú regeneráciu po náročnom silovom i vytrvalostnom fyzickom výkone.
    Zlepšenie dusíkovej bilancie pre nárast svalovej hmoty.
    Zvýšenie metabolickej efektivity, šetrenie zásob glykogénu v tele a do väčšej miery využívanie energie zo zásob podkožného tuku pri fyzickom výkone.
    Stabilnú energiu, ktorá zabraňuje rýchlym návalom hladu a následnej chuti na sladké, sacharidové potraviny, vďaka čomu je vhodný aj ako doplnok stravy pri redukčných diétach.
    Nerušené podávanie vysokého výkonnostného štandardu.
    Trénovať tvrdšie, dlhšie a s vyššou intenzitou.
    Ľahkú stráviteľnosť bez zaťaženia tráviaceho traktu.
    Zníženie rizika poranenia, ktoré vzniká narušenou hladinou glukózy, od ktorej sú závislé jemné motorické zručnosti, ktoré odchádzajú ako prvé ešte pred prvými náznakmi nastupujúcej únavy, čím sa vytvára priestor pre nezvládnutú techniku pohybu, ktorá môže vyústiť do zranenia.
    Vysoký stupeň koncentrácie v náročných povolaniach (šoféri, piloti, vojaci...), pretože udržiava stabilnú hladinu glukózy. V pokoji je zabezpečená energia na 8 až 10 hodín po konzumácii jednej dávky.
Protein Premium Energy je produkt, ktorý na slovenskom trhu nemá konkurenciu.

Optimálne dávkovanie  Protein Premium Energy:
1 dávka (40 g) – 60 - 90 minút pred silovým a dynamickým tréningom
1 dávka (40 g) po fyzickom výkone (napr. 30 - 45 minút po tréningu, ideálne iba s vodou)
V kombinácii s ďalšími zdravými potravinami odporúčame použiť za účelom zvýšenia nutričnej hodnoty jedla (shake, smoothie, zamiešať do jedla).

Použitie:
2 odmerky prášku (40 g) rozmixovať v 250 – 300 ml vody.
Príchute: Čokoláda, Nugát

Zloženie:
hydrolyzovaný hovädzí proteín, kukuričný škrob vyrábaný špeciálnou hydrotermickou  metódou HMT,  zmes rastlinných aminokyselín BCAA 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), kakaový prášok 22 %-ný, MCT tuky, zahusťovadlo: karboxymetylcelulóza, aróma: čokoládová/nugátová, citran draselný, oxid horečnatý, sladidlá: glykozidy steviolu, sukralóza.

Upozornenie:
Výrobok neobsahuje žiadne alergény.
Nevhodné pre deti do 10 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10oC do 25oC, mimo dosahu malých detí.
No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.