PROfertil 60kps na podporu plodnosti muža

PROfertil 60kps

Na podporu plodnosti u mužov, ktorí si želajú dieťa.

66,50 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 33 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
190,00 €
 • Popis produktu
 • Hodnotenie produktov
 • Doplňujúce informácie

PROfertil® je potravinový doplnok pre zvláštne medicínske účely na liečenie zníženej plodnosti u mužov, ktorí si želajú dieťa.

Podávaním vitálnych látok obsiahnutých v PROfertil® –e je možné dosiahnúť zlepšenie kvality ejakulátu, medzi ktoré patrí:

 • hustota spermií
 • objem ejakulátu
 • progresívna pohyblivosť /postupná pohyblivosť/
 • celková pohyblivosť    

 

Všetky substancie obsiahnuté v PROfertil® boli starostlivo vybrané. Už každá substancia samostatne vykazovala pozitívne účinky na kvalitu semena, čo bolo preukázané významnými vedcami v oblasti výskumu mužskej plodnosti.

Odporúčané dávkovanie:  

Denne 2 kapsuly PROfertil®-u ráno pred jedlom zapiť dostatočným množstvom tekutín. Minimálna doba užívania sú 3 mesiace, aby bola dosiahnutá optimalizácia každého štádia vzniku spermií. PROfertil®

Vedľajšie účinky:

Počas klinických výskumov PROfertil®-u sa nezistili žiadne vedľajšie účinky.  

Hodnoty spermiogramu sa menia a kolíšu vo veľkých intervaloch.

Pri každom vyšetrení môže byť videný nepatrne zhoršený, alebo následne nepatrne zlepšený spermiogram. Je možné, že u určitého percenta pacientov budú zaznanenané znížené hodnoty kvality spermiogramu, ktoré sú výsledkom silných faktorov negatívne ovplyvňujúcich kvalitu a kvantitu spermií a ejakulátu (silný stres, fajčenie, alkohol, negatívny vplyv životného prostredia, ťažké kovy, nadmerné užívanie liekov, nadváha, nedostatočný pohyb, zlé stravovanie…..). Preto doporučujeme prvý hodnoverný spermiogram pri liečbe Profertil® -om vyhodnocovať minimálne po 3 mesiacoch užívania prípravku.

Ak by pacient nezačal liečbu, tieto hodnoty by boli pravdepodobne omnoho horšie ako bez absolvovania liečby. Liečba by preto mala prebiehať v dlhšej časovej perióde, keďže zlepšenie kvality spermií je dlhodobý proces a trvá niekoľko mesiacov.

Zloženie: D-alfa-tokoferol (vitamín E), koenzým Q10 (ubichinón), kyselina listová - Folát (vitamín B9), L-arginín, L-glutatión, L-karnitín, selén (nešpecifikovaný), zinok (nešpecifikovaný)

 

 • L-Carnitín: môže spôsobiť zlepšenie pohyblivosti a počtu spermií.
 • L-Arginín: Aminokyselina, ktorú telo potrebuje vo veľkom množstve a pri výskume viedla k významnému zlepšeniu počtu a pohyblivosti spermií.
 • Zinok: Okrem funkcie antioxidantu (substancie, ktoré viažu voľné radikály, alebo zabraňujú tvorbe nových) a účasti na mnohých biochemických procesoch v tele, spôsobuje stopový prvok zinok zlepšenie hustoty mužských pohlavných buniek, rast rýchlo pohybujúcich sa spermií a zvýšenie hladiny testosterónu dôležitého na dozrievanie mužských pohlavných buniek.
 • Vitamín E: Vďaka svojim účinkom podporuje zlepšenie pohyblivosti spermií a schopnosť spermií oplodniť vajíčko.
 • Glutatión a selén: Dva vysoko účinné pohlcovače voľných radikálov dokázali v mnohých výskumoch svoj pozitívny vplyv na zvýšenie pohyblivosti spermií.
 • Koenzým Q 10: Môže viest' k zvýšeniu počtu oplodnení, k zvýšeniu počtu mužských pohlavných buniek a k zlepšeniu pohyblivosti mužských pohlavných buniek.
 • Kyselina listová: Je neodmysliteľnou pre rast buniek a delenie buniek (krvotvorba) ako aj nervovú látkovú výmenu a podieľa sa na ochrane kardiovaskulárnej sústavy. Už dlho je známy jej pozitívny účinok na kvalitu ejakulátu.

 

Zložky            na jedeň deň (2 kapsle)
L-karnitín                             440 mg
L-Arginín                             250 mg
Koenzým Q10                      15 mg
Vitamín E                           120 mg
Zinok                                    40 mg
Kyselina listová                  800 mikrogramov
Glutatión                              80 mikrogramov
Selén                                   60 mikrogramov

 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.