Phyteneo Otic Solution 10ml

Phyteneo Otic Solution 10ml

Odstraňuje ušný maz, vodu a nečistoty z vonkajšieho zvukovodu. S antimikrobiálnymi a protizápalovými účinkami.

6,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 3 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie
Odstraňuje ušný maz, vodu a nečistoty vrátane cerumenu z vonkajšieho zvukovodu. Zmierňuje bolestivé prejavy pri zápale. S antimikrobiálnymi a protizápalovými účinkami.
 
Pri nedostatočnejsamočistiacej funkcii, alebo pri vniknutí nečistôt (voda, prach) se môže vo vonkajšom zvukovode hromadiť nadmerné množstvo ušného mazu, ktoré môže viesť k zhoršeniu priechodnosti zvukovodu a rovnako i k vzniku podmienok pre premnoženie, alebo nárastu počtu mikroorganizmov, ktoré môžu byť zdrojom zápalu a ďalších zdravotných problémov. Pokiaľ používate prípravok Phyteneo Otic Solution na tento účel, potom ušný maz sa rozpustí a voľne vytečie (zbytky sú patrné napr. na ušnom boltci) prípadne ho zmäkčí a je potom ľahšie odstraniteľný mechanicky.
 
Zloženie:
Glycerin, Butylene Glycol, Cholin Salicylate, Alcohol, Lavandula Angustifolia Oil, Herbarum extractum ex Calendulae flos cum calyce, Verbasci flos et Hyperici herba , Thymol
 
Obvyklá dávka prípravku je 2-3 kvapky 2-4 krát denne do vonkajšieho zvukovodu ucha. Pri vynechaní jednej, alebo viacerých dávok, nasledujúcu dávku nezvyšujte. Pred použitím ohrejte ušné kvapky na 37 °C (přibližne telesná teplota), napr. ohriatím v dlaniach. K čisteniu ucha pristupujte najskôr 10 min po aplikácii. Doporučená doba súvislého používania nemá presiahnuť 5 dní. U žiadnej zložky prípravku nie sú doposiaľ známe nežiadúce účinky a interakcie, napriek tomu by tehotné alebo kojace ženy a deti mladšieako 3 roky mali prípravok používať po konzultácii s lekárom.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Neofyt
Balenie: 10ml
Kód:
M13657
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Zdravotnícke potrebyČistenie, dezinfikácia a rany
Trápi ma: