Phyteneo Kolodium forte 10ml

Phyteneo Kolodium forte 10ml

Odstránenie bradavíc, kurích ôk, stvrdnutej kože.

7,30 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 3 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie
Odstránenie bradavíc, kurích ôk, stvrdnutej kože.
PHYTENEO Kolodium je roztok, ktorý sa používa pre šetrné odstránenie zatvrdnutej, zrohovatenej kože, kurích ôk a bradavíc.
 
Zloženie:
Alcohol, Lactic Acid (16,7%), Salicylic Acid (16,7%), Nitrocellulose, Extractum herbarum ex Chelidonii herba, Thuya Occidentalis Extract, Ricinus Communis Oil, Terebinthinae etheroleum rectificatum
 
Aplikuje sapodľa veľkosti postihnutého miesta, obvykle v množstve 1-3 kvapky 2 krát denne. Nanášame nejlepšie tyčinkou na uzávere, alebo drevenným špáradlom priamo na postihnuté miesto. Po nanesení roztok rýchlo vyschne a vytvorí na povrchu pokožky film. Pokiaľ sa prípravok nanáša na miesta z ktorých sa môže ľahko zotrieť /npr. na chodidle a pod./, je možné miesto po zaschnutí prípravku prekryť náplasťou. Aplikácia sa realizuje opakovane, až kým sa zrohovatená koža nedá bezbolestne odstrániť. Pred odstraňovaním vrchnej vrstvy kože je najlepšie najprv dané miesto ponoriť na 5 min. do teplej vody s pridaním kuchynskej soli. Osušte a pokiaľ sa tkanivo samovoľne neuvoľní, obrúste povrch npr. pemzou. Pozor, pri tomto postupe je možné preniesť kožné ochorenie npr. vírusového pôvodu /bradavica/, používajte preto vlastné hygienické pomôcky, najlepšie jednorázové. Doporučená doba súvislého používania nemá presiahnuť 10 dní. Opakované použitie na rovnakom miste je možné zahájiť až po 5-7 dňoch. Tehotné, alebo kojace ženy by mali prípravok používať po konzultácii s odborným lekárom. V prípade, ak trpíte cukrovkou, poraďte sa o použití prípravku s Vašim lekárom. Nepoužívajte u detí mladších jako 3 roky a osoby mladšie jako 15 rokov by mali prípravok používať pod dozorom dospelých. Neaplikovať na zdravú pokožku a na sliznice, na bradavice v obl. genitálií a konečníka a na materské znamienka.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Neofyt
Balenie: 10ml
Kód:
M13655
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaStarostlivosť o nohyMastná a aknózna pleť
Trápi ma: