Pearls YB 10kps

Pearls YB 10kps

Probiotikum pre ženy .Podpora rovnováhy kvasiniek a plesní. Aktívna zmes laktobacilov na vytvorenie zdravej úrovne kvasiniek a plesní v tráviacom trakte. Podporuje zdravie sliznice pošvy a močových ciest. 

6,20 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 3 bonusové body

Dostupné balenie

Skladom
17,80 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Pearls YB

Charakteristika: Probiotikum. Výživový doplnok. Neobsahuje laktózu.

Elegantné probiotikum. Chráni pred kvasinkami.

  • špeciálne kapsule vyrobené patentovanou True DeliveryTM technológiou v Japonsku zaručujú prežitie a schopnosť množenia probiotických bakterií pri prechode tráviacim traktom
  • stačí 1 malá kapsula denne pre komfortné trávenie
  • možnosť užiť kedykoľvek
  • nie je nutné skladovať v chladničke

Mikroflóra tráviaceho traktu je citlivá na prekyslenie, ktoré nastáva v dôsledku nesprávneho  stravovania, stresu a toxínov. Hlavné probiotické kmene prípravku Pearls YBTM pomáhajú nastoliť rovnováhu  mikroflóry a tým i komfortné trávenie.

Elegantné probiotikumTM - pôsobí rýchlo, tam, kde je potrebné, kedykoľvek potrebujete!

Obsah: 10 kapsúl (1,6 g)

Zloženie:

1 kapsula obsahuje:

Probiotické kmene 1 miliarda CFU (Lactobacillus acidophilus, L. rhamnosus, L. plantarum), palmový olej, kokosový olej, želatínu, glycerol, emulgovaný sójový lecitín, pektín,rybacia želatína z tilapie

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsulu denne zapiť vodou alebo obľúbeným nápojom. Môže sa užívať s jedlom alebo bez jedla. Nežujte, nedrvte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je náhradou pestrej stravy. Pokiaľ užívate lieky, poraďte sa pred použitím so svojim lekárom. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Skladovanie: Uskladňujte na chladnom, suchom mieste pri teplotách 15-30 °C. Výrobok môže byť v prípade potreby zmrazený. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu  detí.

 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.