• Produkt mesiaca
PARTNERSKY BALÍČEK Inofolic premium 60 vrecúšok + Folandrol 30 vrecúšok

PARTNERSKÝ BALÍČEK Inofolic premium 60 vrecúšok + Folandrol 30 vrecúšok

Limitovaná edícia, výhodná cena, výživový doplnok pre partnerov plánujúciach počatie dieťaťa

46,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 23 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
51,88 €
46,55 €
Skladom
23,00 €
17,66 €
Skladom
28,55 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

PARTNERSKÝ BALÍČEK Inofolic premium 60 vrecúšok + Folandrol 30 vrecúšok

INOFOLIC PREMIUM Výživový doplnok pre ženu s obsahom myo-inozitolu (syn. inozitol, vitamín B8), alfa-laktalbumínu a kyseliny listovej. Vhodný je pri nedostatku niektorej z týchto zložiek v organizme.

FOLANDROL Výživový doplnok pre muža s obsahom inozitolu (syn. myo-inozitol, vitamín B8), kyseliny listovej, vybraných aminokyselín a antioxidantov. Vhodný je pri nedostatku niektorej z týchto zložiek v organizme.

 Myo-inozitol (syn. inozitol, vitamín B8): samotný alebo prostredníctvom svojich metabolitov je súčasťou mnohých biochemických procesov vrátane metabolizmu cukrov, množenia buniek, vývoja vajíčok, spermií a všetkých procesov súvisiacich s ľudskou plodnosťou. Alfa-laktalbumín - zvyšuje vstrebávanie myo-inozitolu.

L-karnitín: nenahraditeľná aminokyselina zapojená do metabolických procesov, ktoré ovplyvňujú pohyblivosť a zrenie spermií, ako aj proces tvorby spermií. Pretože dodávajú spermiám energiu. L-arginín: dôležitý pre množstvo procesov v semenníkoch a penise, v jadrách spermií je zastúpený až v 50 % percentách obsahu, nutrične nenahraditeľná aminokyselina, dôležitá úloha pri mitóze (delenie buniek). Zinok: zúčastňuje sa redukčného delenia buniek, z ktorých sa tvoria spermie, aktívna úloha pri dozrievaní spermií a zachovaní zárodočného tkaniva.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.