Paranit sprej proti všiam a hnidám 100ml + šampón a hrebeň

Paranit sprej proti všiam a hnidám 100ml + šampón a hrebeň

Účinkuje do 15 minút. Jednoduchá aplikácia. Bez insekticídov. Bez zápachu. Nesteká. Kovový hrebeň a šampón naviac.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

NAJÚČINNEJŠÍ
Stačí iba 15min a vši a hnidy sú preč. Paranit sprej 100% zlikviduje vši a hnidy pri prvej aplikácii* Jeho účinnosť je klinicky preukázaná. Paranit sprej sa jednoducho a pohodlne aplikuje. Pri použití nesteká. Paranit sprej je bez alkoholu, bez parabénov a vône.

Rýchlo, bezpečne a bez kompromisov - tak rieši problémy so všami a hnidami. Súčasne je maximálne šetrný k citlivej detskej pokožke. Neobsahuje chemické insekticídy, ale kvalitnú patentovanú prírodnú receptúru. Má dvojaký účinok, vši a hnidy najskôr udusí a potom dehydruje. Je vhodný pre deti už od 2 rokov.

Paranit šampón a kondicionér
Šampón bol špeciálne vyvinutý pre jednoduchšie umytie mŕtvych vší i hníd z vlasov. Má tiež kondiciačný a zvláčňujíci účinok. Olej Ylang Ylang naviac pomáhá zmierniť podráždenie vlasovej pokožky. Používa sa ako následná starostlivosť po ošetrení sprejom.

Špeciálny hrebeň
Súčasťou balenia je špeciálny hrebeň pre efektívne vyčesávanie mŕtvých vší a hníd.

Tisíce ľudí po celej Eurpe dôverujú značke Paranit, ktorá sa tak stala jednotkou v predajnosti. Dôverujte aj Vy osvedčenému produktu. Paranit sprej - zabíja vši a hnidy do 15 minút. Bez kompromisov.

Použitie: Po použití prípravku Paranit sprej naneste na vlasy Paranit šampón a kondicionér, a to po celej dĺžke vlasov. Nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom opláchnite. Hrebeňom z vlasov vyčešte mŕtvé vši a hnidy.

* Štúdia Ex vivo (Dr.Izri, 2010, Paříž), Štúdia In vivo (Serrano, et al., 2010, Florida), Štúdia In vivo (Serrano, et al., 2009, Florida)

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Omega Pharma
Balenie: 100ml
Kategórie: Výživové doplnkyStarostlivosť o vlasy
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuVlasyVši