ORTHO HELP KIDS želatínové cukríky 90 ks

ORTHO HELP KIDS želatínové cukríky 90 ks

Chutné cukríky na podporu chrupiek , šliach a kostí. Pre deti od 3 rokov

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie
  • Denná dávka 1 gumový cukrík
  • Želatínové cukríky obsahujú kombináciu látok kolagén typu I a II, vitamín C a D3, kyselinu hyalurónovú vo forme hyaluronátu a ďalej extrakt rastliny Harpagofyt ležatý.
  • Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre správnu funkciu kostí a chrupaviek, prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Tehotenstvo a dojčenie: Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 1 želé 1x denne. Užíva sa najlepšie po jedle. Dodržiavať dostatočný pitný režim. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: cholekalciferol (vitamín D3) , Harpagophytum procumbens (harpagofyt) , hyaluronát sodný (soľ kyseliny hyalurónovej) , kolagénny hydrolyzát I. , kolagénny hydrolyzát II. , kyselina L-askorbová (vitamín C)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!Výživový doplnok pre deti od 3 rokov. Informácie od výrobcu.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Pharma Future
Balenie: 90 ks
Kategórie: Výživové doplnkyPohyb, kosti a kĺby
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuKosti, kĺby, svalyVýživa kĺbov