Optihepan Slim 30cps

Optihepan Slim 30cps

Dostupnosť: Skladom
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Semeno z pestreca mariánskeho Arial;color:#212121;mso-bidi-font-weight:bold"> obsahuje približne 2 % zmesi látok pod názvom silymarín so špecifickým účinkom na pečeň. Silymarín chráni pečeňové bunky pred škodlivým pôsobením voľných radikálov, prispieva k regenerácii hepatocytov poškodených vplyvom alkoholu, toxínov z húb alebo pri metabolickej záťaži pečene po konzumácii ťažkých jedál. Výrobok sa odporúča na podporu funkcie pečene a počas rekonvalescencie pri narušení činnosti pečeňových buniek.

Extrakt z podzemku kurkumy chráni a detoxikuje pečeňocé bunky, má priaznivý efekt na udržanie zdravej pečene a pomáha udržať normálnu hladinu glukózy.

Extrakt z plodov čierneho korenia s obsahom piperínu zvyšuje metabolizmus lipidov a pomáha odstraňovať toxíny elimináciou nadbytočnej vody z organizmu.

Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a normálnemu metabolizmu makronutrientov.

1 kapsula s hmotnosťou 510 mg obsahuje: 210 mg vínanu cholínu ( 82,5 mg cholínu), 150 mg extraktu semien pestreca mariánskeho, 30 mg suchého extraktu z podzemku kurkumy, 5 mg extraktu z čierneho korenia, 20 μg chrómu (50% *)

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka:
Balenie:
Kategórie:
Trápi ma: