• Akcia
Nuxe Bio Antioxidačné luxusné sérum

Nuxe Bio Antioxidačné sérum 30ml

Antioxidačné sérum v BIO ORGANIC kvalite

38,50 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 19 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Nuxe Bio Antioxidačné sérum 30ml

Pleťové sérum s chia semienkami poskytuje dlhotrvajúcu antioxidačnú ochranu a poskytuje pleti mladistvý vzhľad. Extrakt z chia semienok.

Aktívne látky

Chia: známa ako „super potravina“, a to vďaka svojim semenám, ktoré sú prirodzene bohaté na antioxidanty a majú vysoko výživné vlastnosti. Ich polysacharidové zloženie aktivuje prirodzené antioxidačné mechanizmy pokožky a chráni ich pred každodennými agresiami (stres, únava, znečistenie, smog atď.).

Stabilizovaný vitamín C prírodného pôvodu: zvyšuje antioxidačnú ochranu a zlepšuje prejasnenie pleti. Pokožka je svieža, prejasnená a vyzerá plne. Mladistvý vzhľad pokožky je podporený a posilnený.

Svieža a ľahká textúra, ktorá sa roztápa na pleti. Dodáva plný vzhľad a zanecháva príjemný pocit za pár sekúnd. Zelená a aromatická vôňa. 100% prírodného pôvodu. Toto antioxidačné sérum je certifikované ako ORGANICKÉ spoločosťou ECOCERT v súlade so štandardom COSMOS. Vegánske zloženie. Neobsahuje žiadne prímesy živočíšneho pôvodu. 99 % zložiek prírodného pôvodu, 78 % zložiek z organického poľnohospodárstva.

Použitie

Aplikujte ráno a/alebo večer na perfektne čistú pleť pred vaším bežným krémom. Nakvapkajte pár kvapiek séra do dlaní. Zahrejte a aplikujte ľahkým vtlačením od stredu do strán na tvár, krk a dekolt.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: NUXE
Balenie: 30ml
Kód:
MAG00337
ŠUKL kód:
EAN:
3264680023101
Kategórie: KozmetikaPleťová kozmetikaVrásky a starnúca pleťNormálna pleť
Trápi ma: Suchá koža, ekzémKožaVrásky,starnutie a pevnosť pleti