NUX VOMICA 9CH 4g

NUX VOMICA 9CH 4g

Homeopatický liek vyrobený zo semena stromu kulčiba dávivá, ktorý pochádza z oblastí tropickej Indie.Výrazne zrýchľuje detoxikáciu organizmu a zmierňuje pôsobenie rôznych toxických látok, zvlášť na pečeňové funkcie...

4,10 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 2 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Nux Vomica 9 CH 4g je homeopatický liek.Výrazne zrýchľuje detoxikáciu organizmu a zmierňuje pôsobenie rôznych toxických látok, zvlášť na pečeňové funkcie.Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy. Vyrobené zo semena stromu kulčiba dávivá, ktorý pochádza z oblastí tropickej Indie.

Nux vomica výrazne zrýchľuje detoxikáciu organizmu a zmierňuje pôsobenie rôznych toxických látok, zvlášť na pečeňové funkcie.

Preto je vhodným liekom následkov nadmerného požitia alkoholu a jedla (nevoľnosť, zvracanie, grganie, bolestivé hemoroidy), kávy (neschopnosť se ukľudniť), tabaku (bolesti hlavy, nádcha po pobyte v zafajčenom prostredí), liekov (napr. zvracanie po narkóze, problémy so zažívaním po liečbe antibiotikami apod.), stimulačných prostriedkov, drog atd.Dávkovanie: 9 CH 2 – 3 x denne 5 granulí.

Liek je možné použiť aj na prevenciu pred operačným zákrokom, pred dráždivým či objemným jedlom a pitím (uľahčí trávenie, zníži pocit opilosti a následné ranné problémy). Užívame v riedení 9 CH1,2 x 5 granulí.

Nádcha s častým a neovládateľným kýchaním v salvách: alergická vodnatá nádcha so záchvatmi kýchania často pri zmene teploty, s upchatým nosom v noci, vodnatá nádcha s kýchaním vzniknutým po pôsobení chladu alebo prievanu (nádcha z klimatizácie, otvoreného okna v aute, vlaku...), nádcha ako príznak začínajúceho chrípkovího ochorenia.Dávkování: 9 CH, 5 granulí 3-4xdenne a opakovane pri záchvatoch kýchania.

Na tráviace problémy pre labužníka a bonviána, často nervózneho a cholerického, ktorý sa prejedá, po ktorom býva ospalý, grgá a má pocit kameňa v žalúdku. Dávkovanie: 9 CH, 5 granulí 3-4 x denne.

Na stres pre nekľudného, nervózneho, hašterivého človeka, ktorý veľmi zle znáša odporovanie, kritiku, ale aj čakanie.Stav je väčšinou spôsobený dlhodobou pracovnou záťažou a prepracovaním, čo spôsobuje poruchy spánku, tráviace problémy, celkovú precitlivelosť s kŕčmi, bolesti hlavy, migrény, vysoký tlak. Ideálny liek pre prepracovaného podnikateľa. Dávkovanie: 15 CH, 5 granulí 2-3 x denne a opakovane pri nočnom prebudení.

Podrobné informácie k monokomponentom BOIRON
(tieto informácie sú rovnaké pre všetky monokomponenty BOIRON, je teda možné uviesť ich ku každému prípravku zvlášť alebo ako všeobecnú informáciu ku všetkým monokomponentom dohromady)

HOMEOPATICKÝ PRÍPRAVOK
Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.
Výdaj len v lekárňach. K perorálnemu podaniu. U prípravku nebol požadovaný dôkaz účinnosti. Ukladajte mimo dosah a dohľad detí. Používajte podľa rady odborníka na homeopatiu. Uchovávajte pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale. Ak príznaky pri používaní prípravku pretrvávajú, poraďte sa s lekárom. 

RIEDENIE
Tento prípravok je volne predajný v riedeniach 5 CH, 9 CH, 15 CH a 30 CH. 

BALENIE
4 g granulí.

DRŽITEĽ ROZHODNUTIA O REGISTRACII A VÝROBCA
BOIRON, 20 rue de la Libération, 69110 Sainte-Foy-les-Lyon, Francie.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Boiron
Balenie: 4g veľkých granúl (cca 80 granúl)
Kód:
M62965
ŠUKL kód: M62965
EAN:
Kategórie: Voľnopredajné liekyHomeopatikáNervový systém
Trápi ma: