Nutrilon 2 Allergy Care pre deti s alergiou na bielkovinu krav. mlieka, od ukončeného 6.mesiaca 450g

Nutrilon 2 Allergy Care pre deti s alergiou na bielkovinu krav. mlieka, od ukončeného 6.mesiaca 450g

Obsahuje unikátnu klinicky testovanú zmes GOS/FOS. Dietetická potravina na osobitné medicínske účely v prášku.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Pre deti s alergiou na bielkovinu kravského mlieka

Nutrilon 2 Allergy Care je dietetická potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Určené pre diétny režim pri alergii na bielkovinu kravského mlieka.

Nutrilon 2 Allergy Care je vhodnou voľbou pokračovacieho mlieka pre Vaše dieťa, pokiaľ mu hrozí riziko vzniku alergie a nemôže byť plne dojčené. Nutrilon 2 Allergy Care obsahuje špeciálne upravené bielkoviny (tzv. hydrolyzované), ktoré významne znižujú riziko alergickej reakcie. Alergia je prehnaná reakcia imunitného systému na určitú látku- antigén. Najčastejšie sa rozvíja v rannom detskom veku, kedy ešte nie je imunitný systém vyvinutý.

Nutrilon 2 Allergy Care obsahuje unikátnu klinicky testovanú zmes prebiotík scGOS/lcFOS (9:1) vyvinutú podľa vzoru prebiotických oligosacharidov materského mlieka, kde tvoria 3. najväčšiu zložku.

Pri podávaní tejto výživy môže byť stolica Vášho dieťaťa mäkšia a svetlejšia, rovnako ako u dojčených detí. Chuť mlieka je v porovnaní s bežnou výživou mierne horkastá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovanej bielkoviny.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: NUTRICIA
Balenie: 450g
Kategórie: Detské potrebyDetská výživaDoplnky výživyMliekaPotravinyDietetické potraviny
Trápi ma: