Nutrilon 1 HA pre deti s alergiou v rodinnej anamnéze, od narodenia 400g

Nutrilon 1 HA pre deti s alergiou v rodinnej anamnéze, od narodenia 400g

Obsahuje unikátnu klinicky testovanú zmes GOS/FOS. Dietetická potravina na osobitné medicínske účely v prášku.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Pre deti s alergiou v rodinnej anamnéze

Nutrilon 1 HA je hypoantigénna (HA) dietetická potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Určené pre diétny režim pri znižovaní rizika vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka a s tým spojených prejavov alergických ochorení (napr. atopický ekzém).

Nutrilon 1 HA je vhodnou voľbou pre Vaše dieťa, pokiaľ má v rodinnej anamnéze alergické ochorenia a nemôže byť plne dojčené. Pokiaľ sa v rodine alergia už vyskytuje, najmä pokiaľ ňou trpia súrodenci, jeden z rodičov alebo obaja rodičia, má dieťa zvýšené riziko vzniku alergie. Prípravok umožňuje minimalizovať styk s antigénom (bielkovinou kravského mlieka) vďaka  obsahu hydrolyzovanej bielkoviny, ale nemal by byť používaný pri preukázanej alergii na bielkovinu kravského mlieka. Na vzniku alergie sa podieľa viac rizikových faktorov (napr. výživa, genetické predispozície, ovzdušie, okolité prostredie, …), úprava iba jedného z týchto faktorov nemusí mať vždy priaznivý účinok. Zaradením bežnej (nie hypoantigénnej) mliečnej výživy pred túto znižujete jej účinnosť. Chuť mlieka je v porovnaní s bežnou výživou mierne horkastá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovanej bielkoviny.

Nutrilon 1 HA obsahuje unikátnu klinicky testovanú zmes prebiotík scGOS/lcFOS (9:1) inšpirovanú materským mliekom.

Dôležité upozornenie: Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy dojčiat. Dojčenská výživa by mala byť použitá na základe odporúčania lekára. Potravina na osobitné výživové účely. Dietetická potravina na osobitné medicínske účely.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.