Nutrilon 1 Omneo Comfort pri drobných tráviacich ťažkostiach, od narodenia 400g

Nutrilon 1 Omneo Comfort pri drobných tráviacich ťažkostiach, od narodenia 400g

Obsahuje unikátnu klinicky testovanú zmes GOS/FOS. Dietetická potravina na osobitné medicínske účely v prášku.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Pomáha pri zápche a kolikách

Nutrilon 1 Comfort je správnou voľbou dojčenského mlieka, pokiaľ Vaše dieťa trpí drobnými tráviacimi ťažkosťami, pretože obsahuje unikátnu zmes tukov BETAPOL, špeciálne upravené bielkoviny (tzv. čiastočne hydrolyzované). Vďaka tomu je Nutrilon 1 Comfort ľahko stráviteľný a zmäkčuje stolicu, a tým Vášmu dieťaťu uľavuje od tráviacich ťažkostí. Nutrilon 1 Comfort obsahuje unikátnu klinicky testovanú zmes prebiotík scGOS/lcFOS (9:1) inšpirovanú materským mliekom.

Nutrilon 1 Comfort je dietetická potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Určené pre diétny režim pri zápche (napr. po prechode z materského mlieka na dojčenskú mliečnu výživu), drobnom grckaní a pri zlej znášanlivosti štandardnej dojčenskej mliečnej výživy.

Chuť mlieka je v porovnaní s bežnou výživou mierne horkastá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovanej bielkoviny.

Dôležité upozornenie: Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy dojčiat. Dojčenská výživa by mala byť použitá na základe odporúčania lekára. Potravina na osobitné výživové účely. Dietetická potravina na osobitné medicínske účely.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.