Nutridrink Compakt protein

NUTRIDRINK Compact protein 6 príchutí 6 x 125 ml

Nutridrink Compact Protein je vysokoenergetická tekutá výživa s vysokým obsahom bielkovín.

12,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 6 bonusových bodov

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

NUTRIDRINK Compact protein 6 príchutí 6 x 125 ml

Nutridrink je tekutá výživa špeciálne vyvinutá pre ľudí so zvýšenou potrebou energie a nedostatočným príjmom živín. Môže slúžiť ako čiastočná alebo úplná náhrada stravy pre pacientov trpiacich podvýživou súvisiacou s ochorením alebo jej riziku, prípadne pre jedincov pri mimoriadnej záťaži

Podvýživa alebo malnutrícia je stav, kedy má telo nedostatok živín potrebných pre správnu funkciu organizmu. Môže sa jednať o nedostatok základných živín (cukry, tuky, bielkoviny) alebo niektoré ďalšie časti stravy (napríklad vitamínov, stopových prvkov, apod.) Podvýživa súvisiaca s ochorením môže spôsobiť oslabenie imunitného systému, zvýšenie rizika infekcie, zhoršenie hojenia rán či dlhšiu dobu hospitalizácie.

Potravina na osobitné lekárske účely. Na diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením. Nutridrink Compact Protein je vysokoenergetická tekutá výživa s vysokým obsahom bielkovín.

Balenie obsahuje príchute:

  • vanilková (1x125 ml )
  • banánová (1x125 ml)
  • jahodová (1x125 ml)
  • mocca (1x125 ml)
  • broskyňa/mango (1x125 ml)
  • lesné ovocie 1x125ml

Bezgluténové. Balené v ochrannej atmosfére. Ošetrené UHT.

Dávkovanie a spôsob užívania

Odporúčané dávkovanie: 1–2 balenia denne pre doplnenie stravy, pokiaľ nie je inak stanovené lekárom alebo pracovníkom kvalifikovaným v oblasti klinickej výživy.

Pred použitím dobre pretrepte. Určené na priame použitie, najlepšie chutí vychladené. Po otvorení uchovávajte v uzavretej fľaške v chladničke max. po dobu 24 hodín.

Upozornenie

Nie je vhodné pre deti do troch rokov. Zvýšená opatrnosť je potrebná u detí od 3 do 6 rokov veku. Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne použitie. Používajte len pod lekárskym dohľadom. Nevhodné ako jediný zdroj výživy. Dôsledne dodržiavajte pitný režim. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: NUTRICIA
Balenie: 6 x 125 ml
Kód:
MAG01473
ŠUKL kód:
EAN:
8588001810658
Kategórie: Voľnopredajné liekyPoruchy tráveniaVýživové doplnkyTrávenie
Trápi ma: Trávenie a metabolizmus