Nozitix tixotropná nosová aerodisperzia 10ml

Nozitix tixotropná nosová aerodisperzia 10ml

Zvlhčuje a zvláčňuje nsovú sliznicu, pomáha pri prevencii a ličbe nádchy a zápalu nosa vírusového, bakteriálneho alebo alergického pôvodu.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

NOZITIX® je nosová aerodisperzia na báze prírodných olejov, ktorá poskytuje úľavu od nepríjemných pocitov a suchosti v oblasti nosovej sliznice, ktoré môžu byť spôsobené pobytom v prekúrených či klimatizovaných priestoroch, pri cestovaní lietadlom alebo pri terapii kyslíkom.NOZITIX® napomáha pri prevencii a liečbe nádchy a zápalu nosa vírusového, bakteriálneho alebo alergického pôvodu. Éterický mätový olej a kyselina glycyrrhizová obsiahnuté v prípravku naviac znižujú opuch nosovej sliznice.

NOZITIX® sa rozptyľuje vo forme tixotropnej emulzie, ktorá v mieste aplikácie zaistí vytvorenie tenkého, mäkkého, ochranného filmu. Vďaka tixotropným vlastnostiam sa emulzia rovnomerne nanáša a nesteká z povrchu nosovej sliznice. Predlžuje sa tým kontakt nosovej sliznice so všetkými zložkami prípravku, čím dochádza k tvorbe výrazne silnejšej ochrannej hydratačnej vrstvy ako tomu býva pri klasických nosových instiláciách.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: S&D Pharma
Balenie: 10 ml
Kategórie:
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuDýchanieUpchatý nosNádcha, chrípkaAlergické prejavy