Naildoc pharma 5ml

Naildoc pharma 5ml

Tyčinka pre starostlivosť a ochranu nechtov. 500 aplikácií.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Tyčinka pre starostlivosť a ochranu nechtov

Tyčinka pre intenzívnu starostlivosť o nechty infikované nechtovou mykózou. Pravidelné použitie prispieva k udržaniu zdravých a krásnych nechtov, čím pomáha pri prevencii voči opakovanému infikovaniu nechtovej mykózy. S prírodným levanduľovým- citrusovým a čajovníkovým olejom. S jednoduchým použitím.

Použitie: 2x denne na čistom, suchom nechte a počkajte, než sa vstrebá. Po 3 až 4 týždňoch používania stačí denne 1 použitie. Pokračujte v používaní, až kým sa na mieste chorého nechtu neobjaví necht so zdravým vzhľadom. Bez potreby pílnikovania povrchu nechtu. Po použití uzatvorte dôkladne uzáver. Obsah tyčinky postačuje pre asi 500 aplikácií.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Výhradne na vonkajšie použitie. Nemôže sa odstať do očí, úst, sliznicu. Uchovávajte na suchom mieste pri izbovej teplote chránenom pred priamym slnečným žiarením. Nepoužívajte výrobok, ak trpíte na alergiu alebo precitlivelosť voči ktorejkoľvek zložke výrobku.

Zloženie: Ethyl Lactate, Cupressus Sempervirens Leaf Oil, Melalueca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Climbazole, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene, Eugenol, Geraniol

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka:
Balenie: 5 ml
Kategórie:
Trápi ma: