MYOovunelle vaginálne čapíky 1x3 ks

MYOovunelle vaginálne čapíky 1x3 ks

MYOovunelle® je zdravotnícka pomôcka na báze myo-inozitolu, ktorého vaginálne použitie vytvára optimálne podmienky pre oplodnenie vajíčka.exp.04/23

Dostupnosť: Nedostupné

Dostupné balenie

Skladom
-8%
34,72 €
31,99 €
Skladom
-14%
57,77 €
49,99 €
Skladom
-20%
23,00 €
18,55 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Myo-inozitol prispieva ku skvapalňovaniu cervikálneho hlienu aj semennej tekutiny, a tým uľahčuje putovanie spermií za vajíčkom. Myo-inozitol vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam chráni spermie pred pôsobením reaktívnych foriem kyslíka, ktoré sa bežne v pošvovom prostredí vyskytujú. MYOovunelle® zaisťuje optimálne pH prostredie pre životaschopnosť spermií a vyrovnáva stupeň kyslosti pošvového prostredia, ktorý je zodpovedný za znehybnenie spermií. Vďaka MYOovunelle® sú spermie viac pohyblivé, a tým schopnejšie oplodniť vajíčko.
V štúdii, na ktorej sa zúčastnilo 50 párov snažiacich sa o počatie, bolo preukázané, že ak ženy používali myo-inozitolové vaginálne čapíky, výrazne sa zlepšila pohyblivosť a počet spermií ich partnerov. Zároveň bolo spozorované zníženie počtu nepohyblivých spermií.

Obsah balenia:

3 vaginálne čapíky s hmotnosťou 1 g.
Jeden vaginálny čapík obsahuje 2,00 mg myo-inozitolu, 998,00 mg semisyntetických glyceridov.

Zložka Jeden čapík
Myo-inozitol 2,00 mg
Semisyntetické glyceridy 998,00 mg

 

Plodné dni trvajú cca 5 dní (3 dni pred ovuláciou a 1 deň po ovulácii) a v tomto období by ste si mali každý druhý deň opatrne zavádzať jeden vaginálny čapík MYOovunelle® (najlepšie pred spaním).

Dávkovanie:

Pohlavný styk plánujte minimálne 6 hodín po vložení čapíka.
Odporúčame najprv začať s testovaním pomocou ovulačných testov už 8. deň cyklu pred začiatkom používania čapíkov. Ovulačné testy zakúpite aj na našom webe 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Exeltis
Balenie: 3 čapíky
Kategórie: Intímne potrebyLubrikačné gélyPlánujeme dieťa, tehotenstvo a dojčenie
Trápi ma: Tehotenstvo, dojčenie