Multilind MikroSilber krém 75ml

Multilind MikroSilber krém 75ml

„Kožu chráni a posilní“. Prípravok s obsahom čiastočiek striebra na starostlivosť o suchú, citlivú a atopickú pokožku. Je vhodný pre deti od narodenia. expirácia 06/2019

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Multilind® Mikrosilber predstavuje unikátny lekárenský ošetrujúci prípravok, ktorý obsahuje špeciálne upravené čisté striebro. V kombinácii s hodnotným pupalkovým olejom a protizápalovými omega-3-mastnými kyselinami predstavuje Multilind® Mikrosilber celkom novú koncepciu starostlivosti o kožu. Špeciálna úprava striebra spoľahlivo chráni suchú, citlivú a atopickú kožu pred zaťažujúcimi zárodkami (napr. baktérií Staphylococcus aureus), s ktorými prichádza naša koža denne do styku. Multilind® Mikrosilber zabraňuje rozšíreniu patogénov zaťažujúcich Vašu pokožku a posilňuje vlastnú ochrannú funkciu kože.

Pravé striebro – účinná látka s vlastnou históriou

Antibakteriálne účinky striebra sú známe už niekoľko tisícročí. Už starí Egypťania uskladňovali vodu v strieborných nádobách, aby sa dlhšie zachovala jej pitnosť. A aj Napoleon mal zakaždým v poľnej fľaši striebornú mincu, aby sa ochránil pred infekciami.

Výnimočné účinky striebra znovu objavila moderná medicína. Čiastočky striebra zastavujú rast baktérií, usmrcujú ich a tak napomáhajú urýchliť proces hojenia. Inovatívne využitie striebra v podobe mikročastíc na kozmetické účely robí zo striebra, tohto daru prírody, látku budúcnosti.

Multilind Mikrosilber krém
-  na intenzívnu starostlivosť o zvlášť suché miesta kože
-  obsahuje 0,3% mikročastíc čistého striebra
-  vhodný aj na tvár
-  vhodný aj pre dojčatá a malé deti
-  bez kortikoidov, farbív, lanolínu, aromatických a konzervačných látok, bez emulgátorov
-  výborná znášanlivosť potvrdená klinickými testami

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.