Motherlove More Milk Plus kapsuly pre dojčiace matky 120ks

Motherlove More Milk Plus kapsuly pre dojčiace matky 120ks

účinná kombinácia liečivých bylín doporučená pri nedostatočnej tvorbe materského mlieka

Dostupnosť: Nedostupné

Dostupné balenie

Skladom
10,11 €
Skladom
14,70 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

More Milk Plus kapsuly je účinná kombinácia liečivých bylín odporúčaná pri nedostatočnej tvorbe materského mlieka. K navýšeniu objemu mlieka môže dôjsť už po 24-48 hodinách!

Zloženie: koncentrovaný výťažok semena senovky gréckej, list benedikta lekárskeho, list pŕhľavy dvojdomej, plod feniklu (viac informácii k použitím liečivým rastlinám nájdete v sekcii - Liečivé byliny)

Odporúčané dávkovanie:
Pod 80 kg telesnej hmotnosti denne 4x1 kapsula. Pokiaľ po 4 dňoch užívania budete potrebovať viac mlieka, dennú dávku je možné zvýšiť na 3x2 kapsuly.

Nad 80 kg telesnej hmotnosti denne  3x2 kapsuly. Pokiaľ po 4 dňoch užívania budete potrebovať viac mlieka, dennú dávku je možné zvýšiť na 4x2 kapsuly.

Maximálna denná dávka v oboch prípadoch sú 4x2 kapsuly!

Pokiaľ už máte dostatok materského mlieka, dennú dávku môžte postupne znižovať, až celkom prestať s užívaním. Pravidelné užívanie teda nie je potrebné.

Vo väčšine prípadov sa po prerušení užívania, v dôsledku obnovenia tvorby mlieka, ustáli tvorba mlieka na prijateľnej hodnote. Pokiaľ tvorba mlieka opakovane ustane, je možné opäť začať s užívaním.

Prípravok je možné užívať počas celej doby dojčenia.
Prípravok je možné začať užívať bez ohľadu na vek bábätka.

Pre zaistenie maximálnej účinnosti, zapiť kapsulu malým množstvom vody. 20 minút pred a po podaní neprijímajte tekutiny. Popri užívaní prípravku je možné piť aj čaj na podporu tvorby materského mlieka. Odporúčame nepiť viac čaju ako 2-3 šálky denne. Medzi užitím kapsuly a pitím čaju by mala uplynúť aspoň 1 hodina.

S užívaním môžete začať ihneď po pôrode.

NEUŽÍVAJTE počas tehotenstva!

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.