Topnatur Psyllium indická vláknina 300g

Topnatur Psyllium indická vláknina 300g

Prírodná rozpustná vláknina pre dobré trávenie.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Medicol Psyllium je prírodná rozpustná vláknina pre dobré trávenie, ktorá je ako jediná na trhu sterilizovaná parou, čím sa znižuje množstvo mikroorganizmov, ktoré sa v psylliu prirodzene vyskytujú. Výsledkom je produkt vysokej hygienickej kvality. 

Psyllium absorbuje vodu viac ako dvadsaťkrát vzhľadom k svojej hmotnosti. Výsledkom je, že po zmiešaní s vodou silne nabobtná, vytvorí mäkký gel, ktorý vo svojej absorbčnej schopnosti pokračuje ešte v tráviacom ústrojenstve. Tým zvyšuje objem stolice a podporuje šetrný pohyb črevného obsahu. 

Psyllium je vláknina úplne prírodná a bezpečná, užívaná miliónmi ľudí na celom svete. Nevstrebáva sa a nie je návyková.

Vláknina Psyllium v kapsuliach je svojou kvalitou a zložením rovnaká ako vláknina Psyllium v prášku. Vlákninu Psyllium v kapsuliach sa nám podarilo zabaliť do praktického menšieho balenia a dávkovánie rozdeliť do kapsúl. Psyllium v kapsuliach umožňuje jednoduchšie dávkovanie a konzumáciu.

Vláknina obsiahnutá v tomto prípravku optimalizuje fyziologickú funkciu tráviaceho traktu, najmä tenkého a hrubého čreva.

Je vhodná pre dlhodobé i krátkodobé užívanie. Neobsahuje fytáty, lepok ani zložky mliečneho či obilného pôvodu.

Návod na prípravu

Psyllium je možné pripraviť jeho rozmiešaním vo vode, mlieku či ovocnej šťave. Môže sa konzumovať aj po jeho pridaní do jogurtu či iného pokrmu. Po jeho požití je nutné vypiť ďalších 250 - 300 ml tekutiny a po dobu jeho konzumácie dôsledne dodržiavať pitný režim.

Upozornenie

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Osoby s astmatickým alebo iným pľúcnym ochorením sa musia vyvarovať vdýchnutiu prípravku. Mohlo by u nich dôjsť k alergickej reakcii.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.