MEDIC kúra s kolagénom v ampulkách 7x2ml

MEDIC kúra s kolagénom v ampulkách 7x2ml

7-denná regeneračná hydratačná kúra pre suchú a unavenú pokožku.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

7 DENNÁ REGENERAČNÁ KÚRA PRE SUCHÚ A UNAVENÚ POKOŽKU KÚRA V AMPULÁCH PRE SVIEŽU A ELASTICKÚ POKOŽKU. Účinný koncentrovaný preparát s protivráskvým a liftingujúcim účinkom, s vysokým obsahom prírodného kolagénu, zabezpečuje intenzívne ošetrenie zrelej pokožky a zabraňuje jej starnutiu. Zvýšený obsah kolagénu má priamy vplyv na zvýšenie odolnosti pokožky, zastavuje proces vzniku vrások, zvyšuje elasticitu a hebkosť pokožky. Aktívne pôsobí proti negatívnym účinkom slnečného žiarenia. Obsahuje 24h ABSORBER – HMH COMPLEX, ktorý ovplyvňuje správne celodenné pôsobenie preparátu. Intenzívne hydratuje, regeneruje pokožku a povzbudzuje ju k tvorbe vlastného kolagénu. Inovačná receptúra preparátu COLLAGEN INTENSIVE HYDRATION aktivuje multifunkčnú regeneráciu pokožky, expresne zlepšuje jej vzhľad. Špeciálne zvolená receptúra zabezpečuje optimálne fungovanie bez podráždenia pokožky. Kolagén je jednou zo základných bielkovín podporujúcich pokožku, zabezpečujúcich jej pevnosť a hydratáciu. Je zodpovedný za elasticitu a hebkosť pokožky a ostatných tkanív. Úbytok kolagénu spojený s procesom starnutia, spôsobuje zníženú hebkosť pokožky a zánik potných a mazových žliaz, ktoré udržujú rovnováhu pokožky. Už od 25.roku života pokožka postupne zmenšuje tvorbu kolagénu, čo má za následok vznik vrások a ochabnutosť pokožky. Používanie prípravkov, ktoré obsahujú kolagén napomáhajú pozastaveniu a spomaleniu starnutia pokožky. Účinky prírodného kolagénu: hĺbková hydratácia a zjemnenie pokožky vyhladenie mimických vrások a prevencia pred tvorbou nových zlepšenie celistvosti pokožky spomalenie procesu starnutia pokožky navrátenie pôvodnej pigmentácie pokožky urýchlenie procesu hojenia rán a vyhladenie jaziev rôzneho pôvodu regenerácia vlasov a nechtov napomáha liečbe krčových žíl napomáha liečbe celulitídy napomáha liečbe aknóznej pokožky. Preparát COLLAGEN INTENSIVE HYDRATION je vhodný aj pre pokožku hlavy ako ideálna výživa, ktorá posilňuje vlasy a zamedzuje ich vypadávaniu.

INDIKÁCIE: Preparát je určený pre všetky typy zrelej pokožky, predovšetkým suchej, dehydrovanej so známkami starnutia alebo poškodenej slnečným žiarením. Použitie séra nevyžaduje aplikáciu ďalších ošetrujúcich prípravkov (nočný alebo denný krém), ich použitie sa však nevylučuje. Koncentrát je vhodný ako podklad pod make-up. V prvom mesiaci používania sa odporúča jednotýždňová kúra. Táto sa môže následne zopakovať podľa potreby a aktuálneho stavu pokožky niekoľkokrát ročne, bez vedľajších účinkov. Pre udržanie a znásobenie účinku je možné používať pravidelne každý mesiac.

NÁVOD NA POUŽITIE: Otvárať prelomením v najužšej časti ampulky. Uzatvorená ampulka je zárukou zachovania plnej efektívnosti fungovania v nej obsiahnutých komponentov. Preparát obsahuje čistý kolagén, ktorý nanesieme priamo na suchú, ale očistenú pokožku tváre, krku a dekoltu.V priebehu niekoľkých minút nastane samočinná absorpcia preparátu do pokožky. Používať jedenkrát denne: pred nalíčením ráno alebo po dokonalom odlíčení večer.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Pierre René
Balenie: 7 ampuliek po 2ml
Kategórie: KozmetikaLíčenie
Trápi ma: