Maxiderma Balzam na ruky 56g

Maxiderma Balzam na ruky 56g

Na ošetrenie drsnej a popraskanej kože.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Maxiderma Balzam na ruky je vďaka svojej hydratačnej formule dokonale vhodný na starostlivosť o ruky, hydratáciu a zmäkčenie aj veľmi suchých a drsných rúk.  Medzi zložkami sa nachádza prirodzene hydratujúci olivový olej a 10-percentná urea. UREA je prirodzená zvlhčujúca látka. Napodobňuje prirodzené procesy kože tým, že znižuje stratu vody, urýchľuje regeneráciu kožných buniek, pomáha pri regenerácii kože  a urýchľovaní odstraňovania odumretých buniek z kože. Používaním prípravku sa upraví schopnosť kože zadržiavať vodu a suché ruky budú opäť mäkké a hydratované.

Maxiderma balzam na ruky:

  • obsahuje 10-percentnú ureu, výživná formula
  • klinicky potvrdená účinnosť
  • odporúča sa na suchú a citlivú pokožku
  • bez parabénov

Návod na použitie:
Používajte denne 2-3krát. Po úprave stavu kože pokračujte v používaní Maxiderma krému, aby ste si udržali hydratáciu a mäkkosť kože. Je určený výlučne pre dospelých a deti nad 12 rokov. Nepoužívať na poranenú pokožku! V prípade lokálnej iritácie alebo vyrážke prípravok nepoužívajme. Obsahuje 10-percentnú ureu, ktorá je prirodzenou hydratačnou zložkou kože. Zabráňte styku s očami! Len na vonkajšie použitie. Skladovať mimo dosahu detí! Skladujte pri teplotách 10 - 30 °C. Prípravok je hypoalergénny a obsahuje parfum bez alkoholu.

Zloženie:
Voda, parafín, urea, cetearyl alkohol, glycerín, kyselina steárová, trietanolamín, butyrospermum parkii (bambucké maslo), Olea Europaea (olivový) ovocný olej, fenoxyetanol, parfúm, Carica papaya (papája), ovocné šťavy, etylhexylglycerín

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.