• Akcia
Marťankovia Futura 3-6 rokov 30 cmúľacích tabliet

Marťankovia Futura 3-6 rokov 30 cmúľacích tabliet exp.11/21

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Zdravý rast & vývoj Komplex vitamínov a minerálov Prispôsobené nárokom detského vývoja vo veku 3–6 rokov Obohatené o betaglukány z prírodných zdrojov

Detský vek do 12 rokov je typický veľmi rýchlym telesným i psychickým vývojom. Pestrá a nutrične vyvážená strava je pre zdravý rast a rozvoj dieťaťa kľúčová. Samotný príjem potravy väčšinou nepokrýva potrebu všetkých dôležitých živín v dostatočnej miere, hlavne v obdobiach, kedy sa deti stravujú mimo domova a dohľadu rodičov. V každom období je však na jeden z týchto aspektov kladený dôraz: 

1-3 roky: RAST

Dramatický rast a vývoj kognitívnych funkcií, zvýšená potreba vitamínu D, Ca, K2 a železa, navyše defi ciencie vitamínu D a železa sú veľmi časté u detí tohto veku.

3-6 rokov: IMUNITA

Rast sa spomaľuje, ale vstup do kolektívu (napr. škôlka) kladie zvýšené nároky na imunitu, preto je vhodné dopĺňať vitamíny C, D, zinok a pod.

6-9 rokov: KOGNITÍVNE FUNKCIE

Vstup do ešte väčšieho kolektívu, koniec „bezstarostného detstva“ - pre posilnenie mozgových funkcií sa odporúča dopĺňať omega-3 nenasýtené mastné kyseliny.

  • Silné kosti & zdravé zuby
  • Vápnik a vitamín D3 sú potrebné pre normálny rast a vývoj kostí a zdravé zuby.
  • Učenie & ostatné kognitívne funkcie
  • Železo prispieva k normálnym kognitívnym funkciám u detí, napr. rozvoji schopností, sústredenia a učenia
  • Podpora prirodzenej imunity
  • Vitamín D3 a vitamín C prispievajú k správnej funkcii imunitného systému.

 

Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normálna tabuľka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}

+ Betaglukány: Prirodzene sa vyskytujúce v kvasinkách, v súčasnej dobe sú v centre pozornosti vedcov.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Walmark
Balenie: 30 cmúľacích tabliet
Kategórie: Detské potrebyDetská výživaDoplnky výživy
Trápi ma: