Mar kids nosový sprej 30ml

Mar kids nosový sprej 30ml

Izotonický nosový sprej s morskou vodou , dexpanthenolom a kyselinou hyalurónovou

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Nosový izotonický sprej Mar kids s morskou vodou, dexpantenolom a kyselinou hyalurónovou, ktorá znižuje opuch a tlmí výtok z nosa, zmierňuje pocit pálenia sliznice nosa, urýchľuje hojenie, udržuje sliznicu hydratovanú. Vhodný aj na každodenné zvlhčenie nosovej sliznice a nosovú hygienu a prevenciu infekcie horných dýchacích ciest. Dexpantenol sa v tele mení na vitamín B5 (kyselinu pantotenovú), ktorá podporuje a urýchľuje regeneráciu tkaniva (praskliny). Z dôvodu svojho zloženia a formy mechanickej aplikácie (prúd tekutiny vo forme oparu), maximálne pokrýva a ošetruje celú plochu nosovej sliznice. 

Blahodárny účinok morskej vody je historicky známy. Telu najprirodzenejší izotonický roztok morskej vody z Islandu, ktorý sa nachádza v produkte Mar pomáha odstráneniu alergénov zo sliznice nosa a uľahčuje uvoľnenie sekrétu. Izotonický roztok(0,9% rotok NaCl) je ohľaduplný k organizmu dieťaťa i dospelého - pomáha udržiavať rovnováhu a nespôsobuje vysušovanie.

Každé balenie nosového spreja obsahuje sterilnú morskú vodu bez nežiadúcich účinkov, ktorá nosovú sliznicu zvlhčuje a čistí, uvoľňuje v nej hlieny čím zabraňuje hromadeniu baktérií. Predídeme tak vzniku závažnejšej bakteriálnej infekcie. Naviac, obsah dexpantenolu a kyseliny hyalurónovej zabezpečí regeneráciu sliznice nosa. Unikátny 3K-systém dávkovania nosového spreja je bez hnacieho plynu - umožňuje tak presné a bezpečné vstrekovanie do nošteka s ohľadom aj na tých najmenších. Nosový sprej Mar je zvlášť nenahraditeľný pre dojčiatka, batoliatka a ich maminy. Pomáha uvoľniť noštek, umožní odsávanie soplíkov, ktoré je alfou i omegou rýchleho a úspešného prekonania dojčenskej nádchy.

U detí, ktoré nevedia ešte fúkať z nosa sa odporúča použiť Mar kids pri každom použití odsávačky.

Pre deti od 6 mesiacov a dospelých

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Stada
Balenie: 30ml
Kategórie: Upchatý nos
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuDýchanieUpchatý nosNádcha, chrípkaAlergické prejavy