Lyprinol 60kps

Lyprinol 60kps

udržiava kĺby pohyblivé a voľné

33,99 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 16 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Lyprinol vo svojej aktívnej frakcii obsahuje jedinečnú kombináciu morských lipidov a extra podiel Omega-3 polynenasýtených mastných kyselín, vrátane OTA, ETA, EPA, DHA, ktorým sa pripisuje priaznivé pôsobenie v organizme celkove. 

Je vysokoúčinný prostriedok, ktorý ponúka postihnutým osobám pomoc udržiavať kĺby pohyblivé a voľné.
Je veľa prostriedkov, tabliet, piluliek či želé, ktoré pomáhajú ľuďom postihnutým bolesťami pohybového ústrojenstva. Avšak majú predovšetkým pôvod chemický a nie prírodný. Zmierňujú bolesť, ale nezasahujú proti vzniku bolesti.
Pre Maorov, pôvodných obyvateľov Nového Zélandu, je Perna canaliculus - novozélandská slávka s lastúrou so zeleným lemom, hlavnou zložkou potravy. Celé storočia im poskytuje dokonalú zásobu proteínov, vitamínov, minerálov a mimoriadne cennej eikozatetraénovej kyseliny - špeciálnej substancie zo skupiny viacnenasýtených mastných kyselín Omega-3, ktoré blahodárne pôsobia na organizmus.

Po viac než 30-ročnom výskume austrálskych, japonských a novozélandskych vedcov i lekárov, ktorí spolupracovali aj s európskymi odborníkmi, boli izolované aktívne látky, špeciálne ETA kyseliny z tkaniva tela lastúrnika. Tieto látky sú patentované, koncentrované do veľmi účinných želatinových kapsúl.

Indikácia

Používa sa ako prostriedok na utíšenie celkových zápalových stavov v organizme, napr. pri reumatoidnej artritíde, osteoartritíde, ako aj vírusmi spôsobenej artritíde (parainfekčná artritída). Lyprinol má výrazné priaznivé účinky na kardiovaskulárny systém. Môže byť spolu s ďaľšími látkami použitý tiež ako podporný prostriedok pri liečbe psoriázy. ďaľšou indikáciou sú traumatické poranenia kĺbov (napr. pri športovaní). Jeho použitie pri astme je založené na inhibičnom účinku mostíka tzv. 5 - lypoxigénnej cesty, ktorá produkuje silné bronchokonstrikčné látky. Upravuje tiež poškodenia a zápaly tkaniva, spojené s početnými chemoterapeutickými látkami, používanými pri liečbe niektorých typov rakoviny. Je vhodný aj ako alternatíva kortizónu. Lyprinol zápalové stavy potlačuje a zastavuje.
Na rozdiel od iných protizápalových liekov znižuje bolesť a odstraňuje nehybnosť bez vedľajších účinkov. Vedecké lekárske štúdie dokazujú, že Lyprinol je skutočne najúčinnejším a najbezpečnejším protizápalovým prostriedkom. Je vhodný aj pre diabetikov.

Dosiahnuté výsledky pri liečbe

*200 x účinnejší ako Max EPA, aj ako pôvodný extrakt z novozélandskej lipidovej mušle.
Je jedinečný a patentovaný výťažok „morských lipidov - tukov”, preto nesmie byť nijako spájaný či zamieňaný s obyčajným výrobkom založeným na báze prášku slávky novozéladskej.
Lyprinol sa získava rovnakým prírodným a na prirodzenom okolí závislým extrahujúcim procesom, ktorý sa používa k výrobe vysokocenných éterických olejov - procesom, ktorý nevyžaduje použitie rozpúšťadiel. Takže zostáva čistý tak, ako ho vytvára sama príroda.

Už niekoľko rokov vedci v oblasti medicíny uznávajú, že jedinečná zložka novozélandskej mušle - slávky zelenej /Perna canaliculus/ pomáha pacientom, pri zápaloch kĺbov a kostí s prejavmi tuhnutia a opuchov. Až začiatkom 90-tych rokov vyvinuli vedci patentovaný postup stabilizovania týchto aktívnych lipidov. Kráľovský inštitút technológie v Melbourne - Austrália, určil hlavné zložky zodpovedné za vysoký protizápalový potenciál. Tieto skupiny zložiek boli patentované a nazvané „Lyprinol“.
Lyprinol je vysoko čistý a stabilizovaný morský extrakt, pozostávajúci z jedinečnej kombinácie morských lipidov
a Omega - 3 polynenasýtených mastných kyselín vrátane OTA /oktadekatetraenovej kyseliny/, ETA /eikozatetraenovej/, EPA /eikozapentaenovej/ a DHA /dekozahexaenovej kyseliny/. Vynikajúce vlastnosti týchto morských lipidov sú chránené použitím špeciálneho procesu extrakcie, ktorý nezanecháva chemické zvyšky.

Na svete existuje nespočetné množstvo druhov mušlí, avšak existuje iba jediný extrakt mastných kyselín z Perna canaliculus. Tieto mušle sa pestujú v Marlborough Sounds, ktoré sa nachádzajú v severozápadnej oblasti vôd medzi severným a južným ostrovom Nového Zélandu. Tieto vody sa nepretržite sledujú a kontroluje sa ich čistota zo strany novozélandských inštitúcií. Priebežne sa realizujú skúšky na stopy pesticíd, herbicíd, ťažkých kovov a známych druhov algae, ktoré môžu spôsobovať preniknutie nežiadúcich zložiek dovnútra mušlí. Tieto dôležité testy sa realizujú za účelom overenia toho, že mušle nie sú žiadnym spôsobom poškodené, či negatívne ovplyvnené.

Nezávislé štúdie realizované v Austrálii na Queenslandskej univerzite ukázali, že pri použití Lyprinolu v porovnaní s inými prípravkami, ktoré sa používajú pri liečbe artritídy a osteoartritídy sa dosiahli oveľa priaznivejšie výsledky:

• 200 krát vyššie ako Max EPA
• 250 krát vyššie ako pôvodný extrakt
z novozélandskej lipidovej mušle
• 350 krát vyššie ako prvosienkový olej
• 350 krát vyššie ako lososový olej
• 400 krát vyššie ako ľanový olej

Preukázané priaznivo pôsobiace vlastnosti Lyprinolu ponúkajú užívateľom možnosť istejšej voľby pri snahe udržiavať kľby dostatočne pohyblivé a voľné.

Lyprinol je jedinečný a patentovaný výťažok „morských lipidov - tukov“, preto nesmie byť nijako spájaný či zamieňaný s obyčajným výrobkom, založeným na báze prášku slávky novozélandskej.

Charakteristika

Lyprinol je stabilizovaný morský lipidový extrakt, ktorý vo svojej aktívnej frakcii obsahuje výnimočnú kombináciu morských lipidov a Omega - 3 polynenasýtených mastných kyselín/ETA, EPA, OTA a DHA/, ktorým sa pripisuje priaznivé pôsobenie pri zápaloch kľbov, psoriáze a astme, s výrazným priaznivým pôsobením na kardiovaskulárny systém a tráviaci trakt. Je vhodný aj pre diabetikov.

Denná dávka ako doplnok stravy

Zo začiatku sa podávajú 4 kapsuly denne, 2 ráno a 2 večer spolu s jedlom počas 3-6 týždňov. Potom môže byť dávka znížená na 1-2 kapsuly denne. Doporučená doba užívania je 8-12 týždňov, podľa potreby aj nepretržite.
Užívajte spolu s jedlom.

Denná dávka potrebná na dosiahnutie maximálneho efektu sa môže u každého jednotlivca líšiť. Ak je dávka príliš vysoká a vyskytne sa dočasné podráždenie, stačí Vášmu organizmu menšia dávka t.j. 2 kapsuly denne.

Zloženie a balenie

Kapsula obsahuje prírodný olivový olej, obsahujúci nenasýtené mastné kyseliny s jednou dvojitou väzbou - 100mg; LYPRINOL GLM pat. lipidy - 50mg; vitamín E, (D - alfa - tokoferol) ako antioxidant - 0,3 mg; želatinu, sorbitolový sirup, glycerín.
Balenie: po 50 kapsúl.
Užívanie: 1 - 4 kapsuly denne.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.