LiQuido DUO FORTE šampón na vlasy + sérum 200+125ml

LiQuido DUO FORTE šampón na vlasy + sérum 200+125ml

Účinný prípravok pri výskyte vší a hníd. Účinkuje do 5 minút. Jednoduchá aplikácia. Je bezpečný a šetrný k detskej pokožke. Balenie až na 12 aplikácií obsahuje aj hrebeň a čiapku.

12,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 6 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
12,00 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie
LiQuido DUOFORTE predstavuje dvojitý zásah proti všiam, v podobe šampónu a séra na vlasy zadarmo. Odporúčame LiQuido DUOFORTE  sérum vždy aplikovať podľa odporúčaného použitia pred aplikáciou LiQuido DUOFORTE  šampónu.
LiQuido DUOFORTE  je založený na báze olejov a rastlinných silíc, je šetrný a dobre znášaný aj citlivou pokožkou, nedráždi ju, nie je parfumovaný a je vhodný aj pre malé deti alebo alergikov. Šampón obsahuje ako účinnú zložku špeciálny olej dimethicon a zmes prírodných silíc. Tieto unikátne látky vytvárajú nepriaznivé podmienky pre prežívanie, rast a množenie vší.
 
1. PRVÝ ZÁSAH = ošetrenie sérom LiQuido DUOFORTE
LiQuido DUOFORTE sérum na vlasy ideálne doplňuje účinnosť LiQuido DUOFORTE šampónu.
 
NÁVOD NA POUŽITIE:
1.       Do mokrých vlasov votrite dostatočné množstvo LiQuido DUOFORTE  séra tak, aby všetky vlasy boli sérom dokonale ošetrené.
2.       Sérum nechajte vo vlasoch asi 5 minút pôsobiť. Dĺžku pôsobenia séra je možné predĺžiť (až na 30 minút) najlepšie formou zábalu s čapicou (zvyšujete tak jeho účinnosť).
3.       Sérum potom z vlasov zmyte vodou a bežným šampónom.
4.       Potom pokračujte v aplikácii šampónu LiQuido DUOFORTE   podľa návodu nižšie.
 
2. DRUHÝ ZÁSAH = ošetrenie šampónom LiQuido DUOFORTE
LiQuido DUOFORTE – šampón na vlasy
 
Šampón LiQuido DUOFORTE  je účinná zdravotnícka pomôcka, ktorá vytvára vo vlasoch nepriaznivé podmienky pre prežívanie, rast a množenie vší. Šampón obsahuje ako hlavnú účinnú zložku špeciálny olej dimethicon farmaceutickej kvality, ktorý upcháva dýchací trakt vší, čo vedie k ich zaduseniu. Šampón ďalej obsahuje špeciálnu zmes repelentne účinných prírodných silíc. Opakovaná aplikácia šampónu LiQuido DUOFORTE  podľa odporúčaného použitia zaisťuje spoľahlivú účinnosť proti všiam, hnidám a nymfám. Opakovaná aplikácia šampónu je odporúčaná aj v období zvýšeného výskytu vší.
NÁVOD NA POUŽITIE:
1.       Po predchádzajúcej aplikácii séra a po jeho umytí z  vlasov bežným šampónom ihneď aplikujte do mokrých vlasov asi 10 – 15 ml LiQuido DUOFORTE  šampónu a rovnomerne v celej vlasovej časti vtierajte do napenenia.
2.       Napenený šampón ponechajte vo vlasoch asi 5 – 10 minút pôsobiť a potom ho umyte vodou.
3.       Osušte vlasy uterákom, ponechajte ich najlepšie samovoľne uschnúť (zvyšujete tak účinnosť) alebo ich prípadne osušte fénom.
4.        Pomocou priloženého hrebienka vyčešte vši, hnidy a larvy.
5.       Aplikáciu oboch prípravkov a tento postup opakujte najlepšie 3 krát v intervale 5 – 7 dní.

Hodnotenie produktu

Ludwig
24.01.2020

Doplňujúce informácie

Značka: Simply You Pharmaceuticals
Balenie: 200ml + 125ml + hrebeň + čiapka
Kód:
M12071
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaVlasová kozmetikaPrípravky proti všiam a hnidám
Trápi ma: VlasyVši