Lepicol Plus 180kps

Lepicol Plus 180kps

Nepravidelná stolica. Zápcha. Hnačka. Pri užívaní antibiotík a iných liekov. Hemoroidy. Syndróm dráždivého čreva. Divertikulární a Crohnova choroba. Gynekologické problémy.

13,28 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 6 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

V porovnaní s Lepicol Basic, Lepicol Plus obsahuje navyše tráviace enzýmy: proteáza, betain HCl, zázvor, papaín, mäta prieporná, fenikel, bromelain, ktoré napomáhajú rozkladať potravu a uvoľňovať dôležité živiny, ako vitamíny, minerály a mastné kyseliny, čím podporujú funkciu čriev a celého tráviaceho ústrojenstva. Vekom, ťažkou stravou a nezdravým spôsobom života dochádza v tele k znižovaniu týchto enzýmov, a tým vznikajú tráviace a črevné ťažkosti, ktoré tento produkt priamo rieši.

 

Lepicol plus obsahuje 4 prvky, ktoré pomáhajú udržiavať zdravé tráviace ústrojenstvo: 

1. Zmes tráviacich enzýmov, ktoré pomáhajú rozkladať potravu, proteáza, betain HCl, zázvor, papaín, mäta prieporná, fenikel, bromelain. pomáhajú tiež k lepšiemu tráveniu korenených jedál, lúštia-nin, mäsa a zeleniny.

2. Rozpustnú vlákninu, ktorá absorbuje až 20x viac vody, než je jej hmotnosť, je ideálny pomocník pre správny pohyb nestrávených zbytkov v tráviacom ústrojenstve.

3.Probiotika (Laktobacily a bifidobaktérie), ktoré poskytujú zdravé baktérie, veľmi dôležité pre zdravé črevá, podporujú črevnú mikroflóru a udržovanie zdravých čriev.

4.Prebiotika (Frukto-oligosacharidy), ktoré poskytujú osobitnú vlákninu, ktorá funguje synergicky s probiotikami tým, že im poskytuje živnú pôdu pre ich vývoj a rozmnožovanie.

 

Lepicol napomáha pri rôznych tráviacich a črevných problémoch rôzneho charakteru:

Nepravidelná stolica

Zápcha

Hnačka

Pri užívaní antibiotík a iných liekov

Hemoroidy

Syndróm dráždivého čreva

Divertikulární a Crohnova choroba

Gynekologické problémy

Vďaka pridaným tráviacim enzýmom pomáha aj pri ťažších tráviacich problémoch a podporuje trávenie, hlavne strukovín, mäsa a ťažkých jedál. 

Lepicol je výrobok bezlepkový, bez fytátov, neobsahuje látky obilného ani mliečneho pôvodu, je vyrobený z geneticky nemodifikovaných ingrediencií.

Neobsahuje žiadne umelé ingrediencie, nie je návykový a je určený k dlhodobému užívaniu. 

 

Zloženie: psyllium - skorocel indický 98% čistoty, frukto-oligosacharidy (inulín), lactobacillus acidophillus a Bifidobacterium bifidum, zmes tráviacich enzýmov - proteáza (23%), betaín HCl ( 17%), koreň zázvoru (12%), papaín (12%), mäta pieporná (12%), semená fenikla (12%), bromelain (12%). Všetky enzýmy obsiahnuté vo výrobku Lepicol PLUS sú rastlinného pôvodu.

 

NUTRIČNÉ HODNOTY, obsahom probiotík a ENZÝMOV na jednu dávku (10g) Energetická hodnota (kJ / Kcal) 17 / 4 Vláknina (g) 8,8 Bielkoviny (g) menej ako 1 Sacharidy (g) menej ako 1 Tuk (g) menej ako 1 Sodík (g) 0,005 Lactobacillus acidophillus a Bifidobacterium bifidum 2 miliardy (mesačný úbytok 1-2%) Tráviace enzýmy (mg) 500 z toho: zázvor, papain, mäta pieporná, fenikel, bromelain (mg) každý 58,85; betaín HCL (mg) 88,15; proteáza (mg) 117,6 

 

Dávkovanie:  Pri akútnych problémoch 8-10 kapsúl 2x denne 20-25 min. pred jedlom, každých 5 kapsúl zapiť 200 ml vody. Odporúča sa užívať 10 minút pred jedlom. Po 2.týždňoch užívania je možné dávkovanie znížiť na polovicu. Je nutné dodržiavať pitný režim. 

 

Balenie: dóza 180 g/180 kapsúl

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.