• Z reklamy
LazarEnzym 75tbl

LazarEnzym 75tbl

Proteolytické enzýmy v mimoriadne vysokej enzymatickej aktivite - 500 000 jednotiek

32,50 €
26,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 13 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

 

LazarEnzym je enzymatický prípravok novej generácie spájajúce silu proteolytických enzýmov s blahodárnymi účinkami rutinu, vitamínov 1 B3 a 2 C, 3 zinku a 4 kurkumínu . Vďaka vysokému obsahu účinných látok v tablete a ich synergickému pôsobeniu umožňuje LazarEnzym výhodné, nízke dávkovanie. Prípravok je veľmi dobre znášaný.

LazarEnzym obsahuje v každej tablete p roteolytické enzýmy bromelain a papain o mimoriadne vysokej enzymatické aktivite 500.000 jednotiek LE * .

Gastrorezistentné poťah tablety chránia citlivé enzýmy pred nežiaducim rozpustením žalúdočnými kyselinami. Tým je zabezpečené maximálne využitie účinných látok. Sila enzýmov je navyše umocnená pôsobením obsiahnutých 1,2 vitamínov, rutínu, 3 zinku a 4 kurkumínu.

LazarEnzym je ideálnym prostriedkom pre podporu organizmu pri zdravotných komplikáciách 1,2,3,4 čoby doplnok klasických postupov, pri zvýšenej záťaži 1,2 alebo pri pocitoch únavy, slabosti a vyčerpania 1,2 . Napomáha posilniť imunitný funkciu organizmu 2,3,4 a jeho ochranu pred oxidatívnym stresom 2,3 .

LazarEnzym prispieva k zachovaniu fyzickej 1,2,3,4 aj psychickej 1,2,4 pohody a podporuje normálnu funkciu kože 1,2,3,4 a slizníc 1 . Posilňuje pohybový aparát 4 , prispieva k normálnej funkcii kĺbov 4 , kostí 2,3 a chrupaviek 2 . Podporuje tiež krvotvorbu, činnosť srdca i krvný obeh 4 a napomáha k zachovaniu normálnej funkcie ciev 2 .

Napomáha tiež na udržanie normálnej činnosti pečene a tráviaceho traktu, horných dýchacích ciest a pľúc. 4

1 Vitamín B3 prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania a na udržanie normálneho stavu kože a slizníc.

2 Vitamín C prispieva k normálnej funkcii kostí a chrupaviek, podporuje funkciu ciev a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Vitamín C tiež prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom a na zachovanie normálneho stavu kože.

3 Zinok prispieva k normálnej funkcii kostí, k zachovaniu funkcie imunitného systému ak ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zinok napomáha udržaniu normálneho stavu kože, normálne syntéze DNA a podieľa sa na procese delenia buniek.

4 Kurkumín z kurkumy posilňuje pohybový aparát a napomáha zachovanie dobrého stavu kĺbov. Priaznivo pôsobí aj na pokožku, imunitný systém, krvotvorbu, činnosť srdca, krvný obeh a činnosť nervovej sústavy. Kurkumín z kurkumy podporuje činnosť pečene, tráviaceho traktu, pľúc a horných dýchacích ciest.

Tabuľka  výživových hodnôt 1">       vo 2 tab .             v 6 tab. % RPH **  v 2 tab.           % RPH **               vo 6 tab.

Papaín                                 1 000 mg 1">                            3 000 mg                            nie je stanovená

bromelain 1">                          100 mg                                300 mg                                nie je stanovená

rutín 1">                                   100 mg                                  300 mg                              nie je stanovená                                     

4 kurkumín 1">                        50 mg                                  150 mg                                 nie je stanovená

1 vitamín B3 (niacín)       4,8 mg                               14,4 mg                                   30,00%                   90,00%

2 vitamín C (L-askorbová kyselina)  24 mg 1">            72 mg                                         30,00%                  90,00%

3 zinok (citronan zinočnatý)       3 mg                      9 mg 1">                                          30,00%                  90,00%

 

Dávkovanie

Pre maximálnu účinnosť 2x denne 3 tablety. Pri dlhodobom užívaní 1x denne 2 tablety

Tablety sa prehĺtajú celé.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

normal">Tablety sú vhodné pre celiatikov a osoby s bezlepkovou diétou.

Ďalšie upozornenie

Prípravok LazarEnzym 75 tabliet je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Doplnky stravy nie sú určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Simply You Pharmaceuticals
Balenie: 75tbl
Kód:
M26131
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Výživové doplnkyPohyb, kosti a kĺbyÚrazy a výronyReuma, dna a zápal
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuImunitaZápaly, enzymoterapia