Krásna a múdra 30kps

Krásna a múdra 30kps

Výživový doplnok, unikátne zloženie bylín a aktívnych látok. Vitalita, prsia, línia, myseľ.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Ženské telo je často citlivejšie na vonkajšie podnety ako mužské, preto je potrebné zabezpečiť ochranu organizmu a posilniť tak celkový zdravotný stav ženy. Tabletky Krásna a múdra, vďaka svojmu prírodnému zloženiu, prispievajú k lepšej vitalite a podpore zdravia. Tento výživový doplnok prispieva aj k pravidelnosti menštruácie, k ochrane organizmu v citlivom ženskom období či k podpore vitality pri zmenách psychického alebo fyzického stavu žien, ktoré vznikajú kvôli kolísaniu hormónov v ich tele. Zdravá žena sa cíti aj vyzerá krajšie, šťastnejšie a vitálnejšie. Výživový doplnok  obsahuje výťažky zo zeleného čaju, ktorý prispieva k zlepšeniu obranyschopnosti organizmu a taktiež pôsobí proti jeho starnutiu. Na ľudské zdravie blahodárne pôsobí aj resveratrol, ktorý posilňuje antioxidačný systém organizmu. Obsahuje aj vitamín C, ktorý posilňuje imunitný systém, podporuje tvorbu bielych krviniek a je nevyhnutnou súčasťou každého zdravého organizmu.

 Zaraďuje sa medzi naturálnych stimulátorov rastu a pružnosti poprsia. Špecifické zloženie substrátu, nielenže napomáha k želanému efektu plnších pŕs, ale taktiež pozitívne vplýva na celkové zdravie mliečnych žliaz. Napomáha zväčšeniu pŕs bez skalpela! Väčšie prsia v kapsulách fungujúcich čisto na prírodnej báze, sa docielia pôsobením mnohých aktívnych látok a naturálnych extraktov. Mnohé z nich obsahujú rastlinné hormóny, teda fytoestrogény, ktoré sa veľmi podobajú estrogénom, ženským pohlavným hormónom.  Tvorba a množstvo estrogénu zreteľne ovplyvňuje veľkosť a tvar pŕs.  Fytoestrogén sa do nášho tela dostáva potravou. Nachádza sa v niektorých rastlinách. V prípravku Krásna a múdra sú producentmi fytoestrogénov palma plazivá (zlepšuje zdravie mliečnych žliaz),  senovka grécka (podporuje rast prsníkov),  angelika – ženský ženšen (pomáha pri hormonálnej rovnováhe) a benedikt lekársky. Kvôli priaznivým vlastnostiam fytoestrogénov je v kapsulách aktívne zastúpený aj jeden druh fytoestrogénu – stilben resveratrol, ktorý má okrem iného aj antioxidačné účinky. Silnejšie prsia s prípravkom Krásna a Múdra. Prsia budú silnejšie a pevnejšie.

Pravidelné užívanie výživového doplnku Krásna a múdra zvyšuje aktivitu mozgu, zlepšuje pamäť a pozitívne pôsobí na ľudskú myseľ. Vďaka týmto tabletám sa budete cítiť mladšie a komfortnejšie.

Kapsule Krásna a múdra sú vytvorené na prírodnej báze. Obsahujú výhradne naturálne prvky, ktoré zahŕňajú aj vitamíny nevyhnutné pre výkonnejší mozog, pokojnejšiu myseľ a lepšiu pamäť. Presná kombinácia a najmä vyváženosť jednotlivých zložiek prípravku napomáha, aby bolo ženské telo nielen fyzicky vitálne, ale zároveň psychicky čulé a zmyslovo výkonnejšie. Pravidelným používaním tohto výživového doplnku prispievate k lepšej výkonnosti mozgu a onedlho sa dostaví harmonická ladnosť a proporcionalita vašej fyzickej a psychickej stránky. Do pozornosti dávame najmä ginko biloba, ktoré Krásna a múdra obsahuje. Ginko patrí medzi najstaršie stromy na svete a má zázračné účinky. Je symbolom dlhého života a pevnej imunity. Jeho blahodarne účinky využívali starí Číňania pri liečení porúch pamäte, nepokojnej mysle, depresívnych stavoch a bolestiach hlavy.


Ako schudnúť? Otázka, ktorá trápi mnoho žien.

Pokiaľ, celkom pochopiteľne, odmietate drastickú diétu alebo nemáte čas na pravidelné cvičenie, pomôcť k štíhlej línií môže aj príroda. Výživový doplnok Krásna a múdra obsahuje naturálne zložky so schopnosťou redukovať hmotnosť bez toho, aby ste sa ukrátili o čas, či ohrozovali svoje zdravie. Chudnutie bude mať odteraz prirodzený priebeh so zaručeným efektom.

Ku kvalite produktu Krásna a múdra prispievajú aj také zložky ako spirulina, malinový ketón  a zelený čaj, ktoré priaznivo pôsobia na štíhlu líniu.

Spirulina je sladkovodná riasa s obsahom vitamínov, minerálnych látok a živín. Na chuťové mozgové centrá pôsobí aminokyselina fenylalanín, ktorá znižuje apetít do jedla. Chudnutie podporuje aj výťažok z malín tzv. malinový ketón, ktorý takisto potláča chuť do jedla. Zelený čaj je známy ako urýchľovač metabolizmu.

Vďaka týmto trom zložkám si počas chudnutia nevšimnete žiadne pravidlá či obmedzenia, výsledok bude badateľný v podobe vašej štíhlej línie. Nepotrebujete drastické diéty na chudnutie.

Krásna a múdra je výživový doplnok, ktorý  stimuluje rast a pružnosť poprsia. Zloženie tohto substrátu prispieva k tvorbe krajšieho dekoltu a pozitívne ovplyvňuje celkové zdravie mliečnych žliaz. Je to jednoduchý a bezbolestný spôsob ako môžete vylepšiť vzhľad vášho dekoltu. Kapsuly Krásna a múdra fungujú čisto na prírodnej báze a zdokonaľujú vašu postavu pôsobením mnohých aktívnych látok a naturálnych extraktov. Tieto extrakty obsahujú rastlinné hormóny- fytoestrogény, ktoré majú podobné účinky ako estrogén, ženský pohlavný hormón.  Tvorba a množstvo estrogénu veľmi silno vplýva na tvar prsníkov či veľkosť dekoltu. Fytoestrogén obsahujú niektoré rastliny, pričom my ich prijímame do tela pomocou potravín. V prípravku Krásna a múdra sú producentmi fytoestrogénov palma plazivá (zlepšuje zdravie mliečnych žliaz),  senovka grécka (podporuje rast prsníkov),  angelika – ženský ženšen (pomáha pri hormonálnej rovnováhe) a benedikt lekársky. Kvôli priaznivým vlastnostiam fytoestrogénov je v kapsulách aktívne zastúpený aj jeden druh fytoestrogénu – stilben resveratrol, ktorý má okrem iného aj antioxidačné účinky.


  • Neobsahuje lepok
  • Neobsahuje konzervanty
  • Čisto prírodná forma – 100% natural
  • Rešpektuje striktné diétne programy
  • Vhodné pre vegetariánov
  • Certifikáty Kosher a Halal

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.