Kostihojová pasta 55g

Kostihojová pasta 55g

Podpora tvorby kalusu pri zlomeninách, regenerácia tkanív, protizápalové účinky, mierne tlmivý vplyv na bolesť

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Kostihojová pasta

Podpora tvorby kalusu pri zlomeninách, regenerácia tkanív,
protizápalové účinky, mierne tlmivý vplyv na bolesť.

Indikácie: mechanické poškodenia a zápalové procesy spojivových tkanív (kostí, okostice, chrupavky, šliach, svalov), zlomeniny, vyvrtnutia, pohmoždeniny, krvné podliatiny, zápaly okostice, žíl, kĺbov a svalov, tzv. tenisový lakeť, kŕčové žily, opuchliny
Zloženie: 100 g prípravku obsahuje:
Symphyti radix recens 55,7g
Ethanolum 95% 17,7g
Propylenglycolum 26,6g
Dávkovanie:
Na postihnuté miesto nanesieme asi 1 mm hrubú vrstvu prípravku a dôkladne prekryjeme polyetylénovou fóliou a následne teplým odevom. Obklad necháme pôsobiť aspoň jednu hodinu, prípadne dlhšie (najviac počas trvania nočného spánku). Po odstránení obkladu ošetrené miesto očistíme od prípravku hygienickým papierom, zaschnuté miesta umyjeme teplou vodou. Aplikujeme 1 až 2 krát denne. Pri dlhodobom každodennom použití je vhodné po troch týždňoch liečbu na jeden týždeň prerušiť. Prípravok sa nesmie aplikovať na otvorené rany.
Upozornenie: Prípravok sa smie aplikovať iba na neporušenú pokožku. Použitie počas tehotenstva je vhodné konzultovať s lekárom. Prípravok obsahuje jemne zhomogenizovaný čerstvý koreň kostihoja lekárskeho. Pomocné látky sú pridané iba z dôvodu stabilizácie a vhodnej aplikovateľnosti prípravku na pokožku.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.