Koloidné tekuté železo s vitsmínom C 300ml

Koloidné tekuté železo s vitamínom C 300ml

Výživový doplnok tekuté železo je zmesou makro a mikro častíc železa. Vďaka tekutej forme je dobre vstrebateľné.

12,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 6 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Koloidné tekuté železo s vitamínom C 300ml

Vďaka svojej tekutej forme a vitamínu C, ktorý zvyšuje vstrebávanie železa je veľmi dobre vstrebávatelné, vo väčších dávkach ako železo v tuhom stave.

Tekutá forma železa prispieva k tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, k normálnej funkcii imunitného systému. Ďalej k normálnemu prenosu kyslíka v tele, energetickému metabolizmu a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Dávkovanie: 5 ml 1 x denne. Podľa priloženej odmerky. Prípadná usadenina je prirodzená. Pred použitím pretrepať. Odporúčame rozriediť v 200 ml vody.

Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok, uvedených v zložení produktu. Vhodné pre vegetariánov a vegánov. Ukladajte mimo dosah detí. Nezmrazovať! Po otvorení skladovať v chladničke.

Zloženie (v prepočte na dennú dávku– 5 ml): Aktívne zložky: Železo (síran železnatý) 16,1mg / 115 %*; Vitamín C (kyselina askorbová) 101,97mg/ 127,46%*; Ostatné zložky: voda, CO2 - stabilizátor. (%* - RHP, denný referenčný príjem látok hodnota).

Skladovanie: Skladovať mimo dosahu detí. Chrániť pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladovať v chladničke, nie viac ako 2 mesiace. Nezmrazovať!

Obsah netto: 300ml

 

 

  • železo je prvok potrebný pri základných životných funkciách, prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu,
  • železo prispieva k správnemu prenosu kyslíka v tele,
  • vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa,
  • železo a vitamín C prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému,
  • vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.