• Odporúčame
Klorane Šampón s mätou vodnou Detoxikácia 200ml

Klorane Šampón s mätou vodnou Detoxikácia 200ml

Vlasy vystavené znečistenému ovzdušiu

9,50 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 4 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Tento svieži šampón intenzívne čistí vlasovú pokožku a vlasy vystavené každodennému znečisteniu. Odstraňuje nečistoty, pričom rešpektuje rovnováhu vlasovej pokožky. Hneď po aplikácií Vám poskytne skutočný pocit sviežosti. Vlasy budú čisté, ľahké a vzdušné. Šampón je vhodný ako pre prírodné, tak pre melírované alebo farbené vlasy.

Návod na použitie:

Jedna aplikácia stačí. Dôkladne opláchnite. Pre ešte väčšiu sviežosť nechajte šampón pred opláchnutím pár sekúnd pôsobiť. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou.

Testované pod dermatologickým dohľadom.

Bioodbúrateľné zloženie2.

Mäta je už stáročia po celom svete využívaná pre jej tonizačné a osviežujúce vlatnosti. Zo všetkých druhov sme vybrali Mentha aquatica L. kvôli svojej vysokej koncentrácií polyfenolov s vedecky preukázaným antioxidačným účinkom3. Mätu pestujeme na juhozápade Francúzska podľa štandardov organického poľnohospodárstva. Jedinečné čistiace vlastnosti mäty vodnej boli preukázané vďaka výnimočnej spolupráci nadácie KLORANE BOTANICAL FOUNDATION s FAKULTOU ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA čínskej Univerzity Čching-chua.

2 V súlade s medzinárodnou normou OECD 301B

3 Test in vitro

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: KLORANE
Balenie: 200ml
Kód:
M26153
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaVlasová kozmetika
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuVlasy