Kilostop 60cps

Kilostop 60cps

Chudnutie, kontrola hmotnosti a očista tela.

14,04 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 7 bonusových bodov
 • Popis produktu
 • Hodnotenie produktov
 • Doplňujúce informácie

Greenfood komplex s prebiotikami obsahuje jedinečnú kombináciu ôsmich zložiek:

Zelený čaj prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti a oxidáciu tukov, k normálnemu stavu pokožky, k fyzickej a mentálnej stimulácii, k správnej funkcii srdca, k normálnej hladine glukózy v krvi a normálnemu stavu kostí. Spirulina prispieva k povzbudenie, vitalite, správne hladine cukru v krvi a na kontrolu telesnej hmotnosti. Chlorella prispieva k normálnemu trávenie, k normálnej funkcii pečene a prečistenie vďaka absorpcii toxínov. Zelený jačmeň je celkové tonikum vitamínov a minerálnych látok z prírodného zdroja. Inulín je rozpustná vláknina a prebiotikum (potrava pre priaznivé črevné baktérie). Zelená káva obsahuje cenné chlorogenové kyseliny. Glukomanánu v kombinácii s nízkoenergetickú stravou prispieva k zníženiu telesnej hmotnosti pri užívaní 3x 1 g denne pred jedlom a dostatočnom zapití vodou (1-2 poháre). Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi a metabolizmu makronutrientov.

Prečo práve Kilostop?

 • efekt na redukciu či udržanie hmotnosti vedecky overený
 • má viac mechanizmov kontroly hmotnosti - zväčšenie objemu pre zníženie pocitu sýtosti, podpora spaľovanie tukov, podpora využitia cukrov v tele, obmedzenie vstrebávanie cukrov a zníženie glykemického indexu, obmedzenie chuti na sladké.
 • čistí telo od toxínov
 • obsahuje prebiotikum inulín, ktorý je potravou pre zdravú črevnú mikroflóru
 • podporuje vitalitu a sviežosť vďaka prírodným látkam a vitamínom obsiahnutým v zelenom čaji, mladom zelenom jačmeni
 • Prispieva k normálnej hladine cukru v krvi vďaka zelenému čaju a spiruline. Je veľmi vhodným doplnkom stravy pre diabetikov II. typu, prediabetiky a obézny
 • nie je agresívny jednorazovou diétou, je veľmi dobre znášaný, bez vedľajších účinkov
 • umožňuje celý rad programov ako schudnúť, udržať si hmotnosť, vyhnúť sa jojo efektu, očistiť organizmus, odkysliť organizmus a ako byť fit po celý rok
 • obsahuje vysoko kvalitné prírodné látky, kapsule je tvorená z rastlinného polyméru. Je vhodný pre vegetariánov a vegánov

dávkovanie: Užívajte 1 - 6 kapsúl a dôkladne zapite tekutinou.

Možnosti použitia prípravku Kilostop:

Intenzívny redukčný program: 3 x denne 2 kapsule pred jedlom, nutné zapiť väčším množstvom tekutiny (1 - 2 poháre), v spojení s nízkoenergetickú diétou po dobu min. 1 mesiaca, potom je možné prejsť na udržiavaciu program alebo anti-yo-yo program. Tento program uplatňuje v plnej sile všetky dôležité mechanizmy chudnutia ako je vplyv na vstrebávanie a metabolizmus cukrov, oxidácie tukov a obmedzenie chuti k jedlu. Pretože obsiahnutý Glukomanánu až pätdesiat násobne zvýši svoj objem po dôkladnom zapitie, myslime na to, že porcia jedla by mali byť asi o štvrtinu menšia ako pri bežnom stravovaní. Efekt chudnutia celkom iste posilní aj nižšia kalorická hodnota jedál vztiahnutá na jednotku ich hmotnosti a zvýšenie pohybovej aktivity.

Udržiavacia dlhodobý program: 1 kapsula pred jedlom, ak sú jedlá rovnomerne energeticky rozvrstvená, inak 2 kapsule pred energeticky najvýdatnejším jedlom a jedna kapsula pred ostatnými jedlami. Tento program zaručuje dlhodobú kontrolu nad hmotnosťou, stálu posilu a zdroj potravy pre priaznivé črevné baktérie a dostatočný prísun vlákniny. Prechodne zvýšené dávkovanie 3 x 2 kapsule po 1-2 dni nás vráti do normálu po rôznych excesoch, ktorým sa v zamestnaní, či v osobnom živote občas nevyhneme. Dlhodobé užívanie Kilostopu nemá nežiaduce efekty.

Anti-yo-yo program: 1 kapsula pred raňajkami a obedom, nutná striedma večera, užívanie po dobu minimálne jedného mesiaca po redukčnom programe. Program je určený pre všetkých, ktorí využili intenzívneho chudnúceho programu a chcú pokračovať ďalej iba s bežnou stravou. Pri redukčnom programe sme s najväčšou pravdepodobnosťou znížili príjem kalórií a objem prijatej stravy. Prechod k bežnej strave by nemal byť unáhlený, aby sme si udržali novo nadobudnuté stravovacie návyky. Preto je veľmi vhodné anti-yo-yo prechodné obdobie, pri ktorom si musíme dať pozor na to, aby sme objem jedla a jeho kalorickú hodnotu nezvyšovali a zvykli si na striedmu večeru. Nový stravovací režim so zníženou dávkou Kilostopu predíde yo-yo efektu, ktorý býva častým sklamaním z vynaloženého úsilia pri konzumácii rôznych jednorazových diét a následným opätovným upadnutím do pôvodného spôsobu stravovania.

Sport program: 1 - 3 kapsule pred večerou, do 19. hodiny večernej, dôkladne zapiť. Pre aktívne športujúcich, ktorí si potrebujú strážiť hmotnosť. "Strážená večera", nočné očista a optimálnu vyprázdnenie čriev ráno je zárukou pripravenosti organizmu pre nový prísun energie a následný výkon.

Detoxikačný program: 1 - 2 kapsule pred raňajkami a obedom, 1 kapsula pred večerou pri stravovacím režime bez ťažkých, tučných, vyprážaných jedál, s navýšeným množstvom zeleniny a dostatočným príjmom tekutín - najmä neperlivej vody, ovocných a zeleninových štiav, po dobu 15 - 20 dní.

Jednodňová očista organizmu pri pôste: 2 - 4 kapsule 3x počas dňa, zapiť väčším množstvom neperlivej vody.

Dlhodobý fit program: 1 kapsula pred obedom. Vhodný pre manažérov a duševne pracujúci. Napomáha pri regulácii príjme stravy obedom a umožní lepšie sa vyrovnať s typickou poobedňajšou apatiou, ktorá môže mať vplyv na pracovný výkon.

Program odkyslenie: 3x denne 1 kapsula pred jedlom po dobu min. 10 dní, v kombinácii s doplnkami stravy obsahujúce dostatočné množstvo horčíka (nad 300 mg čistého horčíka, odporúčame prípravok Astin Supermag B6). Stravovací režim ako u detoxikačného programu pri obmedzenie príjmu mäsa, alkoholu, cukru a soli a naopak navýšenie zeleniny (vrátane zemiakov), strukovín a celozrnného a ražného pečiva.

Zloženie v 1 kapsuli: 500 mg Glukomanánu, 30 mg inulín, 30 mg spirulina, 13 mg zelený čaj extrakt, 10 mg chlorella, 10 mg mladý zelený jačmeň, 6,5 mg Zelená káva extrakt, 12,5 G chróm pikolinát

Prídavné látky: mikrokryštalická celulóza (plnidlo), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka)

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Vhodné pre vegetariánov. Je vhodný pre alergikov a diabetikov. Nevhodné pre tehotné ženy. Prípravok neobsahuje lepok. Prípravok neobsahuje náhradné sladidlá. Prípravok neobsahuje umelé sladidlá. Prípravok obsahuje kofeín. Prípravek nie je určený pre deti do 6 rokov.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Astina Pharm
Balenie: 60 kapsúl
Kód:
M25213
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Výživové doplnkyChudnutieDetox a pečeňKrása
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuTrávenie a metabolizmusNadváha, chudnutie