Liver detox Herbal complex Jamieson 30cps

Liver detox Herbal complex Jamieson 30cps

Napomáha chrániť pečeň.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Bylinný komplex – pomáha chrániť pečeň. Pestrec mariánsky podporuje detoxikáciu organizmu pomocou pečene a zvyšuje jeho odolnosť voči faktorom okolitého prostredia. Artičoka pôsobí ako antioxidant, podporuje správnu činnosť pečene a žlčníka. Kurkuma má antioxidačný účinok, znižuje tvorbu žalúdočnej kyseliny a blokuje množenie baktérií v žalúdku (Helicobacter p.), znižuje hladinu cholesterolu. Cholín pripieva k správnej látkovej premene homocysteínu, lipidov a k správnej funkcii pečene.

Každá tableta obsahuje:

  • Artičoka (25:1) extrakt ...... 60 mg (Cynara scolymus, list) ekvivalent k 1 500 mg rastliny

  • Pestrec mariánsky (70:1) extrakt ... 43 mg (Silybum marianum, semená) ekvivalent k 3 010 mg rastliny štandardizované na 80 % silymarínu

  • Kurkuma (20:1) extrakt ... 80 mg (Curcuma longa, podzemok) ekvivalent k 1 600 mg rastliny

  • Cholín (bitartrát) ... 27,5 mg
  • Metionín ... 10 mg

Ďalej obsahuje: fosforečnan vápenatý (objemové činidlo), celulóza (protihrudkujúca látka), modifikovaná celulózová guma (stužovadlo), rastlinná kyselina stearová (regulátor kyslosti), rozpustná celulóza (nosič), hydroxypropylcelulóza (povlaková látka), rastlinný stearan horečnatý (nosič), oxid titaničitý; riboflavín (farbivo), oxid kremičitý (zvlhčovadlo)

Upozornenia a bezpečnostné opatrenia: Nevhodné pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali konzultovať užívanie doplnku s lekárom, rovnako sa poraďte s lekárom ak trpíte cukrovkou, pri pretrvávajúcich alebo zhoršujúcich sa príznakoch a ťažkostiach, ďalej pri žlčových kameňoch, obštrukcii žlčovodov, žalúdočných vredoch a nadmernej tvorbe žalúdočnej kyseliny. Neužívajte pri precitlivenosti alebo alergii na prítomné zložky. Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Uživanie:

dospelí 1 tabletu denne s jedlom.

Na dosiahnutie priaznivých účinkov používajte najmenej 3 týždne. Informácie od výrobcu.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.