J.V. kvapky - ALMER 50ml

J.V. kvapky - ALMER 50ml

pamäť a nervová sústavu

8,60 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 4 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

1. Výživový doplnok bylinný, priaznivo pôsobiaci na pamäť a nervovú sústavu.
Užívaním kvapiek si študenti pri príprave na skúšky lepšie a rýchlejšie zapamätajú učivo. Doporučuje sa užívať sporadicky podľa potreby 2-3 krát denne v dňoch intenzívneho učenia. Účinok sa dostaví okamžite.

2. U ľudí so sklonom k zábudlivosti sa doporučuje užívať sporadicky 3-5 krát týždenne.

3. Ako prevencia pred Alzheimerovou chorobou u starších ľudí sa doporučuje využívať 1 balenie kvapiek pravidelne. Po 2-3 mesačnej ”prestávke” sa môže užívanie zopakovať.

4. J.V. kvapky-Almer sú vhodným doplnkom liečby aj u ľudí s Alzheimerovou chorobou. V tomto prípade sa doporučuje využívať 2 balenia pravidelne a ďalšie balenia užívať sporadicky 5-6 krát týždenne (1x denne).

5. U starších ľudí-diabetikov je veľmi vhodné kombinovať J.V. kvapky-ALMER a J.V. kvapky-DIA (potrebné dodržať časový odstup cca 10 minút).

Zloženie:
prípravok je zostavený špeciálnym spôsobom s prihliadnutím na vlastnosti účinných látok, ktoré jednotlivé rastliny obsahujú. V komplexe sa nachádzajú extrakty týchto rastlín: Plavúň obyčajný (Lycopodium clavatum), Hloh jednosemenný (Crataegus monogyna), Všehoj ázijský-Žen-šen (Panax ginseng-Ginseng), Ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum), Agát biely (Robinia pseudacacia).

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Valovič
Balenie: 50ml
Kód:
M5882
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Výživové doplnkyDuševná pohoda
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuHlava a nervyMozgová činnosť